Sylwia Bomba opublikowała zdjęcia z WIEJSKIEJ sesji! Słodko?

Sylwia Bomba ciężko pracuje na miano jednej z czołowych celebrytek w Polsce. Gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” wrzuciła do sieci zdjęcia ze swojego najnowszego projektu, w którym uczestniczyli również jej najbliżsi – partner i córeczka. Jak wyszło?

Gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem”

Sylwia Bomba jest gwiazdą programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, który przyniósł jej jak dotąd największą rozpoznawalność. Czym oczarowała widzów show? Przede wszystkim szczerością i swoją niewiarygodną metamorfozą. Jak sama twierdzi, w bardzo krótkim czasie udało jej się zrzucić ponad 30 kilogramów. Mimo zarzutów, że zrobiła to przy udziale chirurga plastycznego, Bomba uważa, że jej przemiana dokonała się w sposób naturalny, dzięki diecie i ciężkiej pracy nad sobą.

Czytaj też: Sylwia Bomba o swojej PAMIĘTNEJ kreacji na ślubie przyjaciółki: „Nigdy nie założyłabym sukienki, która…”

wiejskiej
IG

Wrzuciła zdjęcia z sesji

Ostatnio Sylwia wzięła udział w nowym projekcie, w którym towarzyszyli jej najbliżsi – starszy o 14 lat partner Jacek i córeczka Tosia. Mimo iż gwiazda nie ujawniła szczegółów dotyczących sesji, opublikowała na Instagramie kilka fotek, na których widzimy rodzinkę w komplecie pozującą na tle romantycznej wiejskiej scenerii – snopów siana i pól.

„Historia pewnej miłości. Dziękujemy za piękne zdjęcia i wspaniałą przygodę” – napisała Bomba pod fotkami.

Co na to fani?

Fotografie zrobiły spore wrażenie na fanach gwiazdy.

„Piękna rodzina”.

„Cudownie wyglądacie. Gratuluję!”.

„Wspaniała rodzinka, zdjęcia piękne! Nic dodać, nic ująć💕” – pisali obserwatorzy Sylwii.

Na Was też sesja zrobiła takie wrażenie?

wiejskiej
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze