Krystyna Janda CHWALI słowa Barbary Kurdej-Szatan o Straży Granicznej!

Krystyna Janda stanęła w obronie Barbary Kurdej-Szatan. Słowa aktorki o Straży Granicznej potępiło wiele osób. Janda wspiera młodszą koleżankę, która traci role i kontrakty reklamowe.

Słowa wsparcia

Krystyna Janda postanowiła wesprzeć Barbarę Kurdej-Szatan. Janda jest przeciwna temu, że tak wiele mediów, zwłaszcza prawicowych, krytykuje Kurdej-Szatan za wypowiedź o funkcjonariuszach Straży Granicznej. Janda solidaryzuje się z młodszą koleżanką po fachu. Krystyna Janda komentowała:

Jestem przerażona i wstrząśnięta komentarzami ludzi. Stopień chamstwa, wulgarności, podłości i okrucieństwa, jaki zaprezentowali przeciwko pani Kurdej-Szatan internauci z powodu jej słusznych, naturalnych i zwyczajnie ludzkich emocji na widok krzywdy i niesprawiedliwości, jest nieprawdopodobny. To już straciło wszelką miarę człowieczeństwa.

Janda potępia

Krystyna Janda uważa słowa Kurdej-Szatan za słuszne. Przypomnijmy, że popularna aktorka wyraziła się w wulgarny sposób w swoim wpisie. o funkcjonariuszach Straży Granicznej napisała, że są „mordercami”. Krystyna Janda potępia krytykę, z jaką jej młodsza koleżanka właśnie się mierzy. Tak wspiera swoją koleżankę po fachu:

Wycie radości z jej „upadku” i piramida ujadań na temat głupoty artystów, szał szczęścia za kary, które ją spotykają i przechodzące wyobrażenia złe życzenia, obezwładniają i odbierają wszelką nadzieję na lepsze jutro.

Janda dalej pisała:

Przy czym nie ma słowa o słuszności jej oburzenia, o poparciu jej niezgody na traktowanie ludzi, a w szczególności dzieci na granicy wschodniej. Smutne. Dla nas wszystkich. Czarna perspektywa dla naszego „wspólnego domu”.

Co myślicie o wsparciu Krystyny Jandy wobec młodszej koleżanki?

Źródło: Pudelek

Zdjęcie: Facebook/ Krystyna Janda

 

Komentarze

Komentarze