Te znaki zodiaku szczerze się nie cierpią. Tu przyjaźni nie będzie !

Niestety nie wszyscy muszą się lubić. Są znaki zodiaku, które nie mają szans na przyjaźń, czy nawet na koleżeństwo. Gwiazdy nie sprzyjają ich dobrym relacjom. Te znaki to astrologiczne przeciwieństwa.

Baran i Byk

Wszystko ich dzieli. Baran jest pracowity i pełen energii. Ma bardzo napięty grafik i to czyni go jeszcze bardziej interesującym. Natomiast Byk jest leniwy i wszystko odkłada na później. To najbardziej irytuje Barana. Ci dwaj rogacze są swoim przeciwieństwem. Nie ma szans na porozumienie.

Koziorożec i Ryby

Koziorożec jest realistą i lubi gdy wszystko układa się w spójną całość. W życiu kieruje się zdrowym rozsądkiem. Ceni naukę i logiczne podejście do wielu spraw. Gdy spotyka marzycieli, którzy bujają w obłokach, to nie potrafi z nimi się porozumieć. Dlatego nie ma szans, by znalazł nić porozumienia z Rybami. Te żyją w krainie marzeń. Są romantyczne i na pewno nie logiczne.

Bliźnięta i Panna

Dobrze czują się w towarzystwie swoich przyjaciół. Lubią rozmowy i spotkania. Są ciekawe świata i bardzo komunikatywne. Chcą wszystko wiedzieć. Jednak nie dogadają się z zachowawcza Panną. Ta ceni sobie spokój, nie lubi się otwierać przed innymi. Jest bardzo skrupulatna. Niestety bliźnięta zapominają o spotkaniach, spóźniają się i rzucają słowa na wiatr. To rozczarowuje Pannę.

Lew i Wodnik

Lew chce rządzić. W życiu kieruje się miłością i lojalnością. Pragnie założyć rodzinę. Jego przeciwieństwem jest rozwiązły Wodnik, który chce się tylko i wyłącznie bawić. Stabilizacja mu nie w głowie. Ceni własną samotność i wolność. Na pewno nie uda mu się porozumieć z Lwem.

źródło: elle.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze