TO POJAWIŁO się w nocy przy jej dziecku! Przerażające!

Pewna matka zobaczyła w łóżeczku swojego dziecka coś, co na pewno na długo pozostanie w jej pamięci i będzie źródłem wielu przykrych wspomnień. Na jej miejscu też wpadlibyśmy w traumę, gdybyśmy zobaczyli takie coś…

Czy to duch dziecka?

Pewna matka wpadła w histerię, kiedy po zobaczeniu nagrania ukazującego jej śpiącego synka, okazało się, że ​​w jego łóżeczku jest duch małego dziecka.

32-letnia Maritza Elizabeth spoglądała na elektroniczną nianię, gdy zauważyła coś dziwnego. Kobieta była przekonana, że ​​obok jej dziecka leżała upiorna postać. Maritza dostała ataku paniki, myśląc, że w pokoju jej syna jest duch!

Przyjrzyjmy się temu zdjęciu

Patrząc na zdjęcie rzeczywiście widać na nim postać dziecka leżącą obok chłopca. Czy to naprawdę duch?

strasznego
Facebook

Duch czy nie duch?

Kobieta z duszą na ramieniu udała się pokoju dziecka, żeby sprawdzić, czy czai się w nim duch. Na miejscu okazało się, że w łóżeczku tak naprawdę nic nie ma. Zaświeciła na nie latarką i zauważyła, że w łóżku leży tylko jej synek, ale na monitorze wciąż widniała postać dziecka.

Jak to możliwe?

Elizabeth odkryła, że ​​wcale nie był to duch! Na materacu było zdjęcie dziecka, które nie zostało zdjęte z niego po kupieniu. Dziecko zwykle nie było widoczne, ponieważ między materacem a prześcieradłem znajduje się ochraniacz na materac. Kiedy jednak jej mąż zmieniał pościel dziecka, zapomniał założyć ochraniacz. Kobieta myślała, że  zabije swojego męża za ten głupi żart, ale okazało się, że mężczyzna zrobił to zupełnie nieświadomie.

Na jej miejscu też byśmy się przestraszyli takiego widoku. A wy?

Czytaj też: 7-latek, KTÓRY WIDZIAŁ DUCHY zmarłych! Kiedy przeczytasz JEGO HISTORIĘ, będziesz PRZERAŻONY!

strasznego
Facebook

Źródło: The Sun

Zdjęcie: Facebook

Komentarze

Komentarze