Tomasz Komenda rozstał się z narzeczoną! Opuścił rodzinę…

Tomasz Komenda i Anna Walter nie są już razem. Była narzeczona Tomka Komendy potwierdziła, że zaręczyny zostały zerwane. Jak wspomniała, jeszcze do niedawna walczyła o rodzinę. Tomek jednak postanowił opuścić rodzinę. Co się stało??

Historia Tomasza Komendy

Z pewnością cała Polska zna mężczyznę, który został niesłusznie skazany za morderstwo. Po 18 latach spędzonych w więzieniu, Tomasz Komenda doczekał się sprawiedliwości i w końcu wypuszczono go na wolność. Wyrok uniewinniający zapadł w maju 2018 roku. Udało mu się także wywalczyć w sądzie zadośćuczynienie w wysokości aż 13 milionów złotych. Jego przejmująca historia została przedstawiona w filmie pt. ”25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, którego premiera miała miejsce we wrześniu 2020 roku.

Po wyjściu na wolność, Tomasz Komenda próbował ułożyć sobie życie i wrócić do normalności. Mimo trudnej przeszłości, udało mu się poznać kobietę, w której zakochał się z wzajemnością. Tomasz Komenda publicznie oświadczył się Annie Walter w 2020 roku, w dniu premiery filmu ”25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”.

Anna Walter posiada dwójkę dzieci z poprzedniego związku, które Tomasz Komenda w pełni zaakceptował i wychowywał je razem ze swoją ukochaną. Para doczekała się także własnego dziecka. Kilka miesięcy po zaręczynach, na świat przyszedł ich syn, Filip.

Wyglądało na to, że Tomasz Komenda znalazł szczęście u boku Anny i po trudnych przejściach udało mu się ułożyć sobie życie na nowo.

 

Tomasz Komenda rozstał się z narzeczoną. Opuścił rodzinę…

Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się plotki o rozstaniu Tomasza Komendy z narzeczoną. Para jednak nie wypowiadała się na ten temat.

Ostatnio Anna Walter postanowiła przerwać milczenie i w wywiadzie dla  portalu Pudelek wyznała, że ich miłość nie przetrwała próby czasu. Tym samym potwierdziła plotki na temat rozpadu związku z Tomaszem Komendą.

 

„’Niestety to prawda. Tomek odszedł od rodziny w lipcu zeszłego roku”– powiedziała Anna Walter w wywiadzie

 

Kobieta postanowiła jednak zachować życie prywatne dla siebie i nie zdradziła kulis rozstania. Dodała tylko kilka słów sugerujących, że to przede wszystkim ona walczyła o uratowanie związku z ojcem jej dziecka.

 

”Jeszcze do niedawna walczyłam o naszą rodzinę, ale teraz najważniejsi są dla mnie moi synowie i moje zdrowie”

 

Jak to możliwe, że Tomasz Komenda opuścił rodzinę? A co z ich wspólnym synkiem, Filipem? Można było sądzić, że po tak traumatycznych doświadczeniach, jakie Tomasz Komenda ma za sobą, teraz szczególnie docenia spokojne życie rodzinne…

Niestety, Anna Walter postanowiła zachować dla siebie szczegóły rozstania. Powiedziała tylko, że teraz priorytetem dla niej jest wychowanie swoich pociech.

 

ZOBACZ TEŻ: Lewandowscy się rozwodzą?? Jest komentarz Anny Lewandowskiej

 

Źródło: www.parenting.pl

Komentarze

Komentarze