Uczestniczka „Top Model” zaśpiewała ŚWIĄTECZNĄ PIOSENKĘ! Gorsza niż siostry Godlewskie?

Uczestniczka „Top Model” zaśpiewała ŚWIĄTECZNĄ PIOSENKĘ! Zdaniem internautów, Magdalena Karwacka wręcz zmasakrowała słynny utwór. A jakie jest wasze zdanie?

Kim jest Magdalena Karwacka?

Magdalena Karwacka ze Starachowic jest studentką Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UKSW. Uczęszczała do szkoły baletowej, uczyła się w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy – na wydziale wokalnym. Magda była również uczestniczką najnowszej 8. edycji popularnego programu „Top Model”. 22-latka nie zaszła jednak zbyt daleko i już w 6 odcinku musiała się pożegnać z show. Magda wciąż jednak marzy o zostaniu profesjonalną modelką. Jak się okazuje, ma też jeszcze jedną pasję, którą jest śpiewanie.

Idą święta

Święta tuż tuż. W telewizji pojawiły się już świąteczne reklamy, w sklepach błyszczą bożonarodzeniowe dekoracje. Świąteczny nastrój zaczyna się już udzielać większości z nas. Również Magdzie, która opublikowała właśnie w sieci cover słynnego świątecznego przeboju Mariah Carey – „All I Want For Christmas Is You”.

Zmasakrowała ten utwór

Zdaniem części internautów, Magda wręcz zmasakrowała słynny utwór. Niektórzy nawet stwierdzili, że jest „gorsza niż siostry Godlewskie”. Inni uważają, że poszło jej bardzo dobrze i śmiało może zająć się profesjonalnym śpiewaniem.

A jakie jest wasze zdanie? Posłuchajcie!

Czytaj też: Wiemy KTO odpadł z „Top Model”! Zaskoczeni?

https://www.youtube.com/watch?v=53MeA8Cd7EU&feature=youtu.be

https://www.instagram.com/p/B40WE0EHVds/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B4cckMiH1u-/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Rmf.fm

Zdjęcia: Instagram, YouTube

Komentarze

Komentarze