Weronika Rosati boi się o córkę: „Zanim się obejrzę nie będzie…”

Weronika Rosati zagrała w kilkudziesięciu filmach, choć w Polsce najbardziej jest znana z roli w serialu M jak Miłość.

Obecnie Weronika Rosati przebywa za granicą, w USA, gdzie przeżyła trudne chwile. Najpierw obawiała się zamieszek, jakie miały miejsce w Stanach Zjednoczonych. Później dotarła o niej informacja, że przegrała proces wytoczony przez jej byłego partnera i ojca Elizabeth – Roberta Śmigielskiego.

 

Przypomnijmy, że Śmigielski stosował przemoc wobec Weroniki i już po rozstaniu, w czerwcu 2019 r. sąd przyznał opiekę nad dzieckiem dla Rosati. Ojciec dziewczynki może się widywać z córeczką w obecności kuratora.

Tymczasem były partner aktorki wytoczył proces, o którym ona nie wiedziała. Będąc za granicą nie dostała nawet zawiadomień o sprawie. Teraz Śmigielski uzyskał w sądzie kuriozalne postanowienie stanowiące o tym, że Weronika nie może publicznie mówić o stosowanej przez niego przemocy (więcej na ten temat TUTAJ).

 

Sytuacja osobista Weroniki Rosati sprawia, że jest ona bardzo przywiązana do małej Elizabeth (ur. 11 grudnia 2017). Spędza z nią dużo czasu, a oderwanie od kraju i rodziny sprawia, że mama i córka są dla siebie jeszcze ważniejsze.

Teraz Weronika przyznała, że boi się o córkę. Młoda mama obawia się tego momentu, gdy córeczka podrośnie i będzie bardziej samodzielna:

 

Nie moge uwierzyć w to jaka już jest coraz bardziej dorosła ta moja dziewczynka kochana💜 Zanim sie obejrze nie będzie ze mna chciała wychodzić i nie będzie kurczowo sie trzymać na moich rękach 24/7 i co ja wtedy zrobie😩

 

Takie bolączki ma chyba każdy rodzic…. A jak u Was to wygląda? 🙂

 

Polecamy: Xavier Wiśniewski ma już 18 lat! Zobacz JAK wygląda syn Michała Wiśniewskiego! (FOTO)

Komentarze

Komentarze