Wojewódzki publicznie ZAKPIŁ z Anny Muchy! Jak mógł COŚ TAKIEGO powiedzieć?!

Kuba Wojewódzki publicznie zakpił ze swojej byłej partnerki – Anny Muchy. Co powiedział?

Szydercze słowa

Kuba Wojewódzki jest prawdziwym mistrzem ciętej riposty. W swoich ostrych wypowiedziach nie oszczędza nawet bliskich sobie osób. W ostatnim odcinku jego show mogliśmy zobaczyć dwóch gości – aktora Pawła Wilczaka i stand-upera oraz komika Rafała Paczesia.

Niewybredne komentarze

Pisaliśmy, w jaki żenujący sposób zachował się w studio Kuby Rafał Pacześ. Komik porównał Wodziankę do czarnego pudelka swojej sąsiadki.

„Moja sąsiadka miała czarnego pudla i tak sobie o tym przypomniałem” – powiedział ze śmiechem stand-uper.

Kuba pociągnął temat jeszcze bardziej i powiedział: „No ten pudel chyba jest u nas. Zdejmij tego pudla, dziewczyno, prosiłem” – dodał, nawiązując do afro modelki.

zakpił
Instagram

Obraźliwe słowa pod adresem Ani

Kiedy Kuba Wojewódzki przedstawiał swojego pierwszego gościa, komika Rafała Paczesia, bardzo kąśliwie, żeby nie powiedzieć obraźliwie, wypowiedział się o swojej dawnej narzeczonej – Annie Musze. Kuba stwierdził, że filmiki stand-upera obejrzało ponad 12 mln ludzi, „czyli tyle ile serial „M jak miłość” w latach świetności”.

„Janusz Głowacki powiedział mi kiedyś, że dialogi w „M jak miłość” kalają dobre imię schizofrenii. To najlepsza recenzja tego serialu, pozdrawiam byłą narzeczoną – Aniu, jak jesteś w domu to pozdrawiam Cię serdecznie” – powiedział Wojewódzki.

Zgadzacie się z Kubą? „M jak miłość” to naprawdę taki kiepski serial? Ania powinna się wstydzić, że w nim gra?

Czytaj też: Mucha przyłapana z Wojewódzkim! Publicznie zaczęła mu…

Źródło: TVN

Zdjecia: Instagram

Komentarze

Komentarze