Wstrząsająca wiadomość nt. Zenka Martyniuka! Oficjalnie-nie…

Zenon Martyniuk nie boi się nowych wyzwań i jest niezwykle otwarty na współpracę z innymi artystami. Już wkrótce zobaczymy go w zupełnie nowej produkcji, za którą będzie odpowiedzialny Adam Konkol, znany z zespołu Łzy. Czy Konkol odnajdzie się także w nurcie disco-polo? Jak się okazuje, ma już w tym pewne doświadczenie…

Kim właściwie jest Adam Konkol? 

Adam Konkol (ur. 23 grudnia 1975 r. w Rydułtowach) to polski gitarzysta, promotor muzyczny, kompozytor i perkusista. Lider grupy Łzy i właściciel wytwórni muzycznej Konkol Music.

Powiązania z disco-polo

„Pierwsze piosenki w tym nurcie napisałem dla Agnieszki Drewnickiej z Exaited. „Dziś Ci to powiem” błyskawicznie zyskała status przeboju. To wielka sztuka przygotować tekst i melodię, które spodobałyby się Polakom” – wyjaśnia artysta.

Współpraca z Martyniukiem

Konkol ma już na swoim koncie współpracę z wieloma artystami sceny disco-polo, takimi jak Boys, Top Girls, Czadoman i Etna. Teraz przyszła pora na prawdziwą wisienkę na torcie – Zenka Martyniuka. Konkol już wkrótce planuje napisać piosenkę, którą miałby wykonać sam Zenek.

Posłuchajcie kilku hitów autorstwa Adama Konkola, które stworzył dla zespołu Łzy. Czy z Zenkiem uda mu się nawiązać równie owocną współpracę? Czy nagrają razem hit, który zawojuje wszystkie polskie dyskoteki? To się już wkrótce okaże!

Czytaj też: To KONIEC?! Zenek Martyniuk podjął decyzję – opuści…

Zenka Martyniuka
Instagram

Źródło: Disco-polo.info

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze