Wyszła ze szkoły i ŚLAD PO NIEJ ZAGINĄŁ. Rodzina apeluje o pomoc w poszukiwaniach

Ostatni raz Łucja Piotrowicz była widziana 12 stycznia 2018 r., w piątek, w szkole. Kiedy wyszła z placówki edukacyjnej, ślad po niej zaginął. Do tej pory nastolatka nie skontaktowała się z żadną z bliskich jej osób ani znajomymi. Szukają jej rodzina i tysiące internautów, którzy udostępniają post ojca z prośbą o pomoc.

Od 12 stycznia (od godzin popołudniowych) nie ma kontaktu z nastoletnią Łucją. Ostatnie miejsce jej pobytu to Kazimierz Dolny, gdzie chodziła do szkoły. Nieco później dziewczyna zalogowała się na Facebooku — była wtedy w okolicach Puław.

Rodzina podejrzewa, że Łucja znajduje się na terenie Warszawy.

Rysopis zaginionej
Łucja Piotrowicz to szczupła dziewczyna. Ma 167 cm wzrostu. Jest blondynką o długich włosach. W dniu, w którym widziano ją po raz ostatni, ubrana była w jeansy i bluzę w kolorze różowym. Na stopach miała czarne tenisówki.

Poszukiwania
Osoby, które widziały Łucję lub wiedzą, gdzie aktualnie przebywa, rodzina prosi o kontakt pod nr telefonu: 515-672-456 (podał go ojciec dziewczyny w treści posta na Facebooku z apelem o pomoc w poszukiwaniach). Informacje można też przekazywać policjantom z najbliższej jednostki.

Źródło: Facebook
Źródło zdjęć: Facebook

Komentarze

Komentarze