Zobacz, KOMU ODDAJESZ POD OPIEKĘ DZIECI! Przerażające NAGRANIE Z PRZEDSZKOLA

Nicole Merseal pochodząca z St. Louis w stanie Missouri wytoczyła proces dwóm przedszkolankom, pracującym w placówce Adventure Learning Center, do której chodzi jej 4-letni synek. Jak się okazuje, kobiety zaproponowały, by dzieci urządziły między sobą walki bokserskie. W wyniku „zabawy” ucierpiał 4-letni syn Nicole. Został dotkliwie pobity.

Dwie pracownice przedszkola: Mickala Guliford i Tena Dailey, tłumaczą, że walki miały być formą zabawy! Co ciekawe, podczas przesłuchania dodały, że „dzieci były znudzone”, a „wszystkie inne rzeczy zostały już zrobione”. Słuchając tłumaczenia kobietom, można odnieść wrażenie, że kompletnie minęły się z powołaniem! Czy tak powinny zachowywać się przedszkolanki, dbające o dobro naszych dzieci?

W dniu, w którym doszło do przerażającej sytuacji, 4-letni synek Nicole, został zaatakowany przez innego chłopca. Zadziwia nas fakt, że kobiety nie reagowały na to co się dzieje. Nie próbowały przerywać agresji! Wręcz przeciwnie, dopingowały dzieci, co powoduje jeszcze większe kuriozum tej sytuacji.

Jedno z dzieci nagrało swoim telefonem walki, dzięki czemu film trafił do sieci.Walki przerwano w momencie, w którym zareagowała dyrekcja. Starszy syn Merseal powiadomił o zajściu matkę. Okazuje się, że widział przez szybę przerażające widowisko.

Kobiety zostały zwolnione z placówki edukacyjnej, jednak nie doszło do ich oskarżenia. Prokuratura tłumaczy się tym, że nie znaleziono wystarczających podstaw.

Zobacz też: KOPAŁA DZIECKO PO GŁOWIE. Zobacz skandaliczne ZACHOWANIE PRZEDSZKOLANKI!

Źródło: thesun.co.uk

Źródło filmu: YouTube

Komentarze

Komentarze