Agata Duda potraktowała w ten sposób małe dziecko! [ZDJĘCIE]

Agata Duda to pierwsza dama Rzeczypospolitej Polskiej od 2015, małżonka prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, która cieszy się niebywałą sympatią i szacunkiem naszych rodaków. Kilka dni temu pani Agata miała okazję odwiedzić interwencyjny ośrodek preadoptacyjny. W dość nietypowy sposób potraktowała pewnego malucha! Zdjęcie, które uwieczniło tę sytuację obiegło media społecznościowe.

Do ośrodka preadopcyjnego trafiają noworodki i niemowlęta w wieku od urodzenia do pierwszego roku życia. Zwykle trafiają tam dzieci odrzucone przez rodziców, zostawione w szpitalu, dzieci niechciane, lub pozostawione przez matki w oknach życia. Bywa również, że do ośrodka preadopcyjnego trafiają dzieci z rodzin patologicznych, odebrane rodzicom z pewnych względów lub na skutek interwencji policji lub MOPR-u.

Sprawdź również ten artykuł: Kuriozalna sytuacja na lotnisku. Pasażer wyjrzał przez okno i zobaczył (…)!

Pierwsza Dama wykazuje się zwykle ogromnym zaangażowaniem w swoich działaniach, udowadniając, że los słabszych nie jest jej obojętny. Tak było również podczas jej wizyty w Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku. W pewnym momencie zrobiła coś… co zaskoczyło wszystkich!

Agata Duda dostrzegła, że jeden z podopiecznych ośrodka, maleńki chłopiec ma rozwiązaną sznurówkę. Pierwsza Dama pochyliła się i zawiązała jego bucik. Fotoreporterzy natychmiast uwiecznili na zdjęciach ten moment.

Do wolontariuszy pracujących w Ośrodku Preadopcyjnym Agata Duda powiedziała następujące słowa:

–  „Jesteście niesamowici, mam do Państwa ogromny szacunek”– przyznała z podziwem.

Źródło: Facebook

Zdjęcie: Facebook, Wikipedia

Zobacz też: Ten pierwiastek wspomaga pracę szarych komórek i poprawia pamięć!

Komentarze

Komentarze