Amerykańskie bliźniaczki, które poślubiły bliźniaków, zaszły w ciążę w tym samym czasie

Pochodzące ze Stanów Zjednoczonych bliźniaczki, które poślubiły braci bliźniaków, ogłosiły, że zaszły w ciążę w tym samym czasie. Oprócz bycia kuzynami, ich dzieci będą również rodzeństwem genetycznym – pisze Unilad.

Są bliźniaczkami, które wyszły za bliźniaków

Brittany i Briana Diane oraz ich mężowie Josh i Jeremy Sayler są identycznymi bliźniakami, więc genetycznie ich dzieci będą jednocześnie rodzeństwem i kuzynami.

„Jesteśmy podekscytowane i wdzięczne, że możemy doświadczyć w tym samym czasie ciąż i podzielić się tą wiadomością z wami wszystkimi! Nasze dzieci będą nie tylko kuzynami, ale także rodzeństwem genetycznym. Nie mogę się doczekać, kiedy je poznamy i kiedy one się spotkają!” – podpisała post na Instagramie jedna z sióstr.

To nie pierwszy raz, kiedy Brittany i Briany robią coś „razem”, ponieważ w przeszłości Amerykanki zrobiły już w tym samym czasie razem prawo jazdy, a także ukończyły szkołę i wyszły za mąż.

Czytaj też: Wybrała się w podróż nie wiedząc, że jest w zaawansowanej ciąży! Urodziła w…

bliźniaczki
IG

Poznali się na festiwalu bliźniaków

Josh i Jeremy Saylers poznali Brittany i Brianę Dian w 2017 roku na Twinsburg Twin Festival. Sześć miesięcy później ogłosili zaręczyny, podczas których jednocześnie klękali przed siostrami i wręczali im identyczne pierścionki zaręczynowe. Ślub obu par odbył się w 2018 roku. Od tego czasu oba małżeństwa mieszkają we wspólnym domu w Wirginii.

Międzynarodowy Festiwal Bliźniąt odbywa się w Twinsburgu co roku w dniach 8 i 9 sierpnia. W 2019 roku odwiedziło go ponad cztery tysiące bliźniaków z całego świata.

Czy Brittany i Briana urodzą swoje dzieci tego samego dnia? To się okaże już niebawem…

bliźniaczki
IG

Źródło: Unilad

Zdjęcia: Unilad

Komentarze

Komentarze