Borys Szyc świętuje roczek synka ! Urodziny były huczne !

Borys Szyc i Justyna Nagłowska uczcili pierwsze urodziny syna. Mały Henio był przeszczęśliwy. Maluch korzystał z wielu urodzinowych atrakcji.

Dumny Tata

Borys Szyc rok temu został ojcem małego Henia. Chłopiec to oczko w głowie aktora. Chłopiec przyszedł na świat na początku pandemii. Jego tata mógł z malcem spędzać bardzo wiele czasu. Dla niego ten czas był bezcenny. Szyc chętnie dzieli się w mediach społecznościowych kadrami z życia rodzinnego.

Szczęśliwa rodzinka

Justyna Nagłowska i Borys Szyc są parą od ośmiu lat. Jednak pierwszy raz spotkali się już w 2006 roku. Poznali się przez Krystynę Jandę. Wspólnie pracowali przy spektaklu, Justyna była tam asystentką sławnej aktorki. Gdy spotkali się po raz drugi, pojawił się między nimi miłość. Para stanęła na ślubnym kobiercu. Na świat przyszedł też Henio.

Urodziny bez gości

Justyna Nagłowska podzieliła się na Instagramie ujęciami z pierwszych urodzin chłopca. Impreza z racji panującej pandemii odbyła się bez gości. Jednak nie zabrakło na niej wielu miłych i wzruszających chwil. Tak Justyna Nagłowska opisuje urodziny:

Dziś nie było na urodzinkach gości. Ale było wszystko co daje mi radość. Moja rodzina, moje córeczki, mój mąż i mój synek. Heniutku jesteś cudem. Kochamy cię do szaleństwa. Kochanie (Borys Szyc) dziękuję Ci, że jesteś rodzicem na równi ze mną, jesteśmy najlepszą rodziną. Zbudowałeś tak piękną więź z synem, że patrząc na was za każdym razem .”

Na Henia czekał tort, balony i wspólne zabawy z ukochaną rodziną. Maluch był bardzo zadowolony z kameralnych urodzin.

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Justyna Nagłowska/Instagram

Komentarze

Komentarze