Chciał spalić żonę ŻYWCEM. Powód BYŁ ABSURDALNY!

To mogło skończyć się naprawdę tragicznie. W czwartkowe popołudnie funkcjonariusze policji z Grodziska Mazowieckiego zostali wezwani do interwencji. Na miejscu okazało się, że 45-letni awanturujący się mężczyzna oblał swoją żonę benzyną.

„W czwartek około godziny 17:30 policjanci zostali wezwani do interwencji domowej pod Grodziskiem Mazowieckim. Nietrzeźwy, agresywny mąż oblał żonę benzyną i groził, że ją podpali(…)Obecnie trwają czynności śledcze. Są przesłuchiwani świadkowie”- tak sprawę skomentowała Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim w dniu, w którym doszło do dramatycznego zdarzenia.

Jak się okazuje, w domu poszkodowanej i jej męża doszło do awantury domowej. Kiedy mężczyźnie zaczęło brakować racjonalnych argumentów, oblał kobietę benzyną i przyrzekł, że ją podpali!

Kiedy zatrzymano mężczyznę, sprawdzono stan jego trzeźwości. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna miał we krwi około 2 promili alkoholu!

Jak ustalili śledczy, mężczyzna znęcał się nad swoją żoną oraz córką od pięciu lat. Aktualnie przebywa on w areszcie. Za popełnione czyny grozi mu nawet pięć lat pozbawienia wolności.

Zobacz też: ZGWAŁCIŁ 2-tygodniowe NIEMOWLĘ. Dostał 24-godzinną OCHRONĘ w więzieniu!

Źródło: wiadomosci.wpr24.pl

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze