Raz jest CHŁOPCEM, raz DZIEWCZYNKĄ – raz DZIEWCZYNKĄ, raz CHŁOPCEM! Kim ta osoba JEST tak NAPRAWDĘ? Zobacz VIDEO, na którym opowiada swoją historię!

Czasem kobiece gesty, mocny make-up i kręcenie tyłkiem. Innym razem – chłopiec bawiący się na trzepaku. Kim jest naprawdę?

 

„Uwielbiam przebierać się i stroić – opowiada wykonując przesadne gesty – To czyni mnie szczęśliwym i czuję się wtedy akceptowany.”

 

8-letni Nemis to drag queen (z ang. drag – osoba w przebraniu przeciwnej płci, queen – królowa;  drag queen to najczęściej mężczyźni przebrani za kobiety przy użyciu mocnego makijażu i krzykliwych ubrań) o imieniu Lactatia

Nemis jest bardzo sugestywny w swojej roli, bardzo elokwentny w swoich wypowiedziach i bardzo zdecydowany w poglądach. Wie, czego chce (przebieranek i występów) i jest zdeterminowany, by to robić. Na „szczęście” w jego pragnieniach popiera go mama…

 

Można powiedzieć, że Nemis jest bardzo profesjonalny w swoich dążeniach. Tylko… czy taka rola jest dobra dla małego chłopca? Czy druga, żeńska tożsamość nie zdominowała męskiej (chłopięcej), co widać w gestach i mimice, pasujących bardziej do zalotnej kobiety niż do 8-latka.

 

fot. YouTube

 

Oczywiście zdania mogą być różne, ale czy po obejrzeniu tego filmiku wyobrażamy sobie Nemis jako grzecznego ucznia w szkolnej ławce (czy też raczej jako dziewczynkę zapatrzoną w lusterko)?

Czy widzimy Nemis na boisku z innymi chłopakami lub nawet wdającego jakąś bójkę? Czy też raczej chłopca potrząsającego głową, aż brzęczą kolczyki? 

I na koniec: jaka jest tożsamość płciowa Nemis/Lactatii? Zobaczcie i oceńcie sami!

 

(aw), źródło: YouTube

Komentarze

Komentarze