Czy będzie kontynuacja serialu „Ranczo”? Twórcy zdradzają szczegóły!

Serial „Ranczo” opowiadający o losach mieszkańców Wilkowyj, bił prawdziwe rekordy popularności w naszym kraju. Czy produkcja zostanie jeszcze wznowiona, mimo śmierci odtwórcy jednej z głównych ról – Kusego?  Twórcy „Rancza” mówią, że…

Śmierć Pawła Królikowskiego

W miniony czwartek zmarł Paweł Królikowski. Aktor od kilku lat walczył z nowotworem, a ostatnie dwa miesiące spędził w szpitalu, z czego przez miesiąc pozostawał w śpiączce. Królikowski przez kilka lat wcielał się w serialu „Ranczo” w rolę Kusego, dzięki której zaskarbił sobie w naszym kraju wielu wiernych fanów…

Co będzie dalej z jego rolą?

Czy twórcy serialu planują nakręcenie kolejnych odcinków? Czy mówi się już o tym, kto mógłby zastąpić Pawła Królikowskiego w roli Kusego?

Jak donosi portal Onet.pl, producenci serialu nie wyobrażają sobie filmowej kontynuacji bez Pawła Królikowskiego, więc produkcja nie powstanie.

W tej sytuacji jest to niemożliwe, żebyśmy ruszyli ze zdjęciami. Ta smutna wiadomość, która nami wszystkimi wstrząsnęła, spowodowała, że możliwość nakręcenia filmu praktycznie upadła na zawsze” — zdradził w rozmowie z Onetem reżyser serialu „Ranczo” oraz filmu „Ranczo Wilkowyje” Wojciech Adamczyk.

Produkcja pełnometrażowa

Na początku tego roku pojawiła się nawet informacja, że w planach jest nakręcenie filmu „Ranczo. Zemsta wiedźm”. Zdjęcia do produkcji miały ruszyć w czerwcu. Ten film oczywiście także nie powstanie.

„Rozmawiałem niedawno z producentem i wszystko na to wskazuje, że jesteśmy gotowi do rozpoczęcia zdjęć do filmu fabularnego „Ranczo. Zemsta wiedźm” — mówił na początku roku reżyser Wojciech Adamczyk.

„W scenariuszu bardzo wiele scen przeznaczonych było właśnie dla Pawła. Był jednym z motorów fabuły, jego zachowanie miało — zwłaszcza w drugiej części filmu — napędzać akcję. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek mógł zastąpić go w roli Kusego. To jego rola, to on odcisnął na niej swoje piętno” — zdradził właśnie w rozmowie z Onetem Wojciech Adamczyk.

Żałujecie, że to już definitywny koniec serialu „Ranczo”? Byliście jego fanami?

Źródło: Onet.pl

Zdjęcia: YouTube

Komentarze

Komentarze