Dramat Małgorzaty Kożuchowskiej! Zmarł jej…

Małgorzata Kożuchowska ma ostatnio gorszy czas. Nie tylko straciła wiele zleceń z uwagi na szalejącego w Polsce koronawirusa, ale też musiała pożegnać się z bardzo bliską sobie osobą… Kim?

Udzielił jej ślubu

Przed kilkoma dniami zmarł ulubiony ksiądz Kożuchowskiej – Piotr Pawlukiewicz. Ksiądz prałat Piotr Pawlukiewicz był doktorem teologii pastoralnej, kanonikiem gremialnym Kapituły Metropolitalnej Warszawskiej, a także autorem wielu książek i audiobooków o tematyce religijnej.

„Jego homilie przyciągały do kościołów tłumy” – powiedział rzecznik archidiecezji warszawskiej ks. Przemysław Śliwiński.

Pawlukiewicz był szczególnie bliski Małgorzacie Kożuchowskiej, ponieważ to właśnie on udzielał jej ślubu. Okazuje się, że 60-letni kapłan zmarł po długiej walce z chorobą.

Czytaj też: DRAMAT w życiu Marleny z programu „Rolnik szuka żony”. ZMARŁA jej…

zmarł
IG

Wzruszające słowa aktorki

Poruszona jego śmiercią Kożuchowska opublikowała w sieci wzruszający wpis.

„Smutna wiadomość na koniec dnia. Wspaniały Kapłan, piękny człowiek, świadek Pana Boga. 11 lat temu ks. Piotr Pawlukiewicz udzielił nam sakramentu ślubu. Do dziś mam w uszach Jego wspaniałą homilię o tkanym wspólnie przez całe życie, kobiercu. Drogi, kochany Księże Piotrze, dziękuję Ci za wszystkie piękne słowa” – napisała na Instagramie aktorka.

zmarł
IG

Historia sprzed lat

Kożuchowska podziękowała księdzu za jego pomoc i cierpliwość do drugiego człowieka. Przytoczyła również zabawną historię sprzed lat, która dotyczyła kapłana. Kilka miesięcy po ślubie, aktorka spotkała się z księdzem, który opowiedział jej o swojej epizodycznej przygodzie ze sławą.

Okazało się, że tuż po tym, jak udzielił Małgosi ślubu, zyskał ogromną sławę, a jego zdjęcia publikowano niemal w każdej gazecie. Doszło nawet do tego, że nie mógł spokojnie wyjść po piwo do sklepu, więc musiał prosić swojego kolegę, aby ten zrobił to za niego.

„Taki właśnie byłeś… Z Panem Bogiem kochany Księże Piotrze, do zobaczenia…” – zasmucona Kożuchowska pożegnała księdza.

Kiedy odbędzie się pogrzeb?

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 25 marca o godzinie 11:00 w Kościele Najświętszej Marii Panny w Warszawie. Uroczystość będzie można zobaczyć w internecie.

Czytaj też: Polska szkoła bagatelizuje KORONAWIRUSA? Dzieci pojechały na wycieczkę aż do…

zmarł
IG

Źródło: Pomponik

Zdjęcia Instagram

Komentarze

Komentarze