Edward Miszczak i Anna Cieślak już po ślubie? Na konferencji ramówkowej TVN szef stacji przyszedł z obrączką na palcu?!?

W trakcie prezentacji oferty programowej stacji TVN u jej dyrektora zauważyć można było pierścionek (co ważne!) na serdecznym palcu!

Nowy sezon w telewizji

Bez dwóch zdań prezentacje ramówkowe to niezwykle ważna część polskiego show biznesu. Początek nowych sezonów programów i seriali w telewizji jest w obecnym czasie dla gwiazd szczególnie istotny, bowiem wielu z nich powróciło do pracy po poluzowaniu obostrzeń powiązanych z pandemią koronawirusa. W minioną środę nowe sezony swoich sztampowych pozycji przedstawiła grupa TVN.

Czytaj też: Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczeni! Podróżniczka rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Podstawowym elementem jesiennej ramówki stacji były przede wszystkim zapowiedzi nowych produkcji, o których opowiedział Edward Miszczak. Ponadto w czasie konferencji dyrektor TVN-u przeprowadził rozmowy m.in. z Joanną Krupą czy Dorotą Szelągowską, które promowały programy, w których brały udział. Szef popularnej grupy medialnej skomentował również doniesienia dotyczące nowych prowadzących Dzień Dobry TVN. Niestety nie ujawnił żadnych nazwisk.

Zaręczyny Edwarda Miszczaka z Anną Cieślak?

Jednak internauci zwrócili uwagę na zupełnie coś innego. Mianowicie w sieci nie brakuje głosów dotyczących tego, że na prezentacji ramówki dyrektor TVN-u zdradził coś więcej aniżeli ofertę programową stacji na nadchodzący sezon. Bowiem część widzów spostrzegła, że mógł on także nieoficjalnie potwierdzić zaręczyny, a nawet ślub ze swoją partnerką, Anną Cieślak.

Pierścionek
Wikipedia.org

A wszystko przez pierścionek, który zauważono na jego serdecznym palcu. Niektórzy stwierdzili też, że być może jest to po prostu hołd dla zmarłej małżonki. Warto zauważyć jednak to, iż Miszczak nosi wspomnianą obrączkę na prawej, nie lewej dłoni, jak czynią to wdowcy.

Prawda jest jednak zupełnie inna, gdyż dyrektor programowy TVN-u ową biżuterię nosi od dłuższego czasu. Jednak jednemu z znanych portali udało dowiedzieć się, że nie jest to obrączka, tylko… różaniec na palec. Prawdopodobne jest zatem to, iż do żadnych zaręczyn ani ślubu nie doszło, a pierścionek na palcu Miszczaka to nic nowego.

Czy w Was też owa biżuteria wzbudziła tak ogromne emocje?

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Wikipedia.org, Instagram

 

Komentarze

Komentarze