Grozi mu AMUTACJA CZŁONKA. Przed randką SIĘGNĄŁ PO…

Dla tego Brytyjczyka niepozorna randka zakończyła się poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Mężczyźnie może grozić nawet amputacja członka.

Wszystko dlatego, że przed spotkaniem z kobietą postanowił zażyć viagrę. Być może sama viagra nie wywołałaby tak silnej  i bolesnej erekcji, gdyby nie to, że potencjalna partnerka wstrzyknęła mężczyźnie dodatkowo wzmacniacz erekcji.

 

Obecnie Brytyjczyk przebywa w niemieckim szpitalu w Berlinie. Od dwóch tygodni ma nieustanną erekcję, dlatego też przebył wiele nieprzyjemnych zabiegów. Miał on wkładany plastikowy „wężyk” do cewki moczowej w celu odciągnięcia nadmiaru krwi. Lekarze biorą pod uwagę nawet ryzyko amputacji członka.

 

Schorzenie na które cierpi Brytyjczyk określa się jako priapizm, czyli długotrwały wzwód członka, niezwiązany z pobudzeniem seksualnym. Bolesna erekcja jest poważnym zagrożeniem dla jego zdrowia.  Swój pobyt w szpitalu mężczyzna relacjonuje na Instagramie.

 

ZOBACZ TEŻ:Codziennie jedz banany! Twój ORGANIZM CI ZA TO PODZIĘKUJE!

 

Sam przyznaje, że decyzja tamtego wieczoru o wstrzyknięciu wzmacniacza erekcji okazała się jego najgorszą decyzją w życiu.

 

Źródło:popularne.pl

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze

Komentarze