Grzeczna Natalka z “M jak miłość”? ZDJĘCIA aktorki W BIELIŹNIE temu przeczą

Natalię w popularnym polskim serialu M jak miłość gra Marcjanna Lelek. Postać ta jest z natury spokojna i grzeczna. Jednak, jak się okazuje, Natalię i Marcjannę te cechy charakteru nie łączą. Aktorka na swoim profilu w serwisie społecznościowym Instagram opublikowała odważne zdjęcia w bieliźnie.

Odważne zdjęcia
Być może Marcjanna chciała zerwać z łatką statecznej Natalii z serialu, postaci, którą gra od kilkunastu lat. Pokazała siebie z zupełnie innej strony.

Na Instagramie aktorki można obejrzeć zdjęcia, na których pozuje w samej bieliźnie. To niemałe zaskoczenie w odniesieniu do osoby, która na co dzień pozostaje skromna i nie epatuje nagością.

Komentarze
Odważne fotografie aktorki nie pozostały niezauważone przez internautów. Wyrazili oni swoje opinie w komentarzach. Co napisali?

Są zachwyceni! Marysia, jesteś seksi laska, tak trzymaj, Jesteś przecudowna, nie mogę się napatrzeć za każdym razem, Ładne masz te walory, tak trzymaj, Super! Zmysłowa sesja, Pięknie i można nawet powiedzieć: seksownie wyglądasz – oto przykładowe komentarze, które pojawiły się pod fotografiami.

Podobają Ci się najnowsze zdjęcia gwiazdy M jak miłość?

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram / @ukulelekk

Komentarze

Komentarze