Gwiazda serialu RODZINKA.PL ZARĘCZYŁA SIĘ! Zobacz, jak WYGLĄDA JEJ PIERŚCIONEK!

Olga Kalicka to polska aktorka teatralna i telewizyjna, prezenterka, a także tancerka. Znana widzom ze swojego udziału w serialach: Plebania, Rodzinka.pl, M jak Miłość.

Jakiś czas temu, informowaliśmy państwa o tym, że Olga Kalicka po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł długo wyczekiwany chłopiec. Tatą maleństwa jest życiowy partner Olgi, Cezary Nowak, z którym aktorka związana jest od czasów szkolnych.

Wiele wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice dopiero teraz zdecydowali się na zaręczyny. Dwa dni temu, Olga Kalicka pochwaliła się zdjęciem z ukochanym Cezarym. Fani dostrzegli na jej palcu nowy pierścionek! Od razu zaczęli snuć przypuszczenia, jakoby aktorka przyjęła oświadczyny.

To test na spostrzegawczość? – dopytywali zaciekawieni obserwujący.

Przypuszczenia fanów potwierdził na swoim profilu w social mediach lokalny jubiler.

Jak my kochamy taką brylantową historię! Przepiękna i cudowna para Olga Kalicka i Cezary Nowak zaręczyli się! Cieszymy się z całego serca, że pierścionek od „Brylantowych Historii” jest tym tym jednym,wyjątkowym, wybranym z miłości! Jeszcze raz gratulujemy i życzymy nieustającej tak wielkiej miłości!- możemy przeczytać na Instagramowym profilu marki Brylantowe Historie.

My również gratulujemy i życzymy zakochanym wszystkiego co najlepsze!

Zobacz też: Aktorka Olga Kalicka urodziła! Znamy płeć JEJ DZIECKA!

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze