Jako DZIECKO była narażona na JAWNE czynności SEKSUALNE takie jak… Zgadnij GDZIE wychowywała się MAŁA Stefanowicz?

Jako dziecko mała Dawn Stefanowicz narażona była na oglądanie jawnych czynności seksualnych takich jak sodomia, seks grupowy, pornografię i inne.

Żadne dziecko nie powinno oglądać takich rzeczy, które widziała Dawn:

„Byłam narażona na wyraźną mowę seksualną, styl życia pełen samozadowolenia, zróżnicowane subkultury LGBT i gejowskie miejsca na wakacje. (…)

Pokazano mi aspekty sado-masochizmu. Alkohol i narkotyki często przyczyniały się do coraz gorszych zahamowań w relacjach mojego ojca.” /dawnstefanowicz.org/

 

Stefanowicz – wychowywana w latach 60 i 70 w Toronto przez „nowoczesnego” ojca o orientacji homoseksualnej, w domu przez który przewijał się korowód jego partnerów – jest jedną z bohaterek wystawy #StopDewiacji przygotowanej przez Fundację Życie i Rodzina. Ekspozycja ta 8 maja stanęła w Chojnicach.

 

www.zycierodzina.pl

 

Na wystawę składa się kilkanaście bannerów, które pokazują fakty dotyczące ideologii LGBT oraz twarde liczby dotyczące zagrożeń wynikających z takiego stylu życia. Zawierają one m.in. dane pozyskane z badań naukowych przeprowadzonych przez Family Research Institute w stanie Kolorado, USA.

Czytaj także: Polskie DZIECI będą uczone MASTURBACJI?! To pomysł Prezydenta, który…

 

W Polsce nie publikuje się informacji na temat dzieci wychowywanych przez pary homoseksualne, natomiast Dawn tak podsumowuje swoją sytuację:

„Ślubowałam, że nigdy nie będę miała dzieci, ponieważ nie dorastałam w bezpiecznym, ofiarnym, skoncentrowanym na dziecku środowisku domowym.

Ze względu na moje doświadczenie życiowe, pytam: „Czy dzieci naprawdę potrafią najlepiej radzić sobie w nauce, finansowo, psychologicznie, społecznie i behawioralnie w sytuacjach eksperymentalnych?”

Mogę powiedzieć, że w tej sytuacji cierpiałam przez długi czas, co zostało profesjonalnie udokumentowane.” /dawnstefanowicz.org/

 

Więcej informacji na temat akcji na stronie www.zycierodzina.pl

Komentarze

Komentarze