„JESTEŚMY GOTOWI”! Książę Harry i Meghan Markle NA TEMAT CIĄŻY

Dwa dni temu pisaliśmy o wydarzeniu, którym żyje teraz cała Wielka Brytania! Meghan Markle i książę Harry spodziewają się potomka. Dziecko przyjdzie na świat wiosną 2019. Informacja została udostępniona na oficjalnym profilu Pałacu Kensington w mediach społecznościowych. 

Zobacz też: GORĄCE WIEŚCI z Pałacu! Księżna Meghan Markle i książę Harry ZOSTANĄ RODZICAMI???

Informacja o tym że księżna Meghan jest w ciąży została podana opinii publicznej tuż przed wizytą pary książęcej w Australii. Małżonkowie podczas podróży wyglądali na bardzo szczęśliwych i wypoczętych. Wszystko za sprawą przyszłego członka rodziny! Jak się domyślacie, Harry i Meghan zostali zapytani o swoje odczucia. Jak pokazują poniższe wypowiedzi, para z wytęsknieniem oczekuje swojego pierwszego dziecka!

W trakcie konwersacji z z Eddiem Woo, matematykiem oraz YouTuberem pochodzącym z Australii, Meghan powiedziała: „Jesteśmy gotowi i podekscytowani, że dołączymy do klubu rodziców”.

„Dziękujemy za niesamowicie ciepłe przyjęcie i szanse spotkania wielu Australijczyków z różnych środowisk. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego miejsca na ogłoszenie nowiny, że spodziewamy się dziecka”- dodał książę Harry, który włączył się do dyskusji.

Źródło: news.com.au

Źródło zdjęcia: Twitter @ KensingtonRoyal

Komentarze

Komentarze