Joanna Krupa jest W CIĄŻY? Nie uwierzysz, co powiedziała W „DZIEŃ DOBRY TVN”!

Joanna Krupa to polska modelka, znana na całym świecie. Dzieciństwo i większość dorosłego życia spędziła w Stanach Zjednoczonych. Kojarzona jest ze swojego udziału jako jurorka w programie „Top Model”. 

Joanna Krupa w Dniu Mamy została zaproszona do studia programu „Dzień dobry TVN”. W pewnym momencie przyznała, że ten dzień jest dla niej szczególnie wyjątkowy, gdyż niedługo sama zostanie mamą.

Chcę się z wami podzielić, że ja też będę mamą! Na razie się dobrze czuję, daje mi napęd moja praca. Tak się cieszę.

Dodała, że jest usatysfakcjonowana z faktu, że to właśnie aktualny mąż będzie ojcem jej dzieci. Joanna Krupa wielokrotnie podkreślała, że nie planuje zostać mamą, jednak po poznaniu Douglasa Nunesa jej podejście do spraw macierzyństwa zmieniło się. Para pobrała się w 2018 roku.

Ciąża w ogóle zmieniła moje priorytety w życiu. Że idziesz na ten pierwsze badanie i widzisz, że to jest taki cud. Douglas był ze mną, widział jak serduszko bije. Czekałam, czekałam na takiego faceta całe życie. Już widzę zmiany ciała. Były przymiarki i nowe ciuszki sobie kupuję. Zawsze czułam w środku, że będę później w życiu matką. Dobrze, że czekałam zawsze na tę dobrą osobę.

Źródło: Dzień dobry TVN
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze