Joanna Krupa POKAZAŁA BRZUCH po porodzie! WYGLĄDA…

Joanna Krupa pokazała swój pociążowy brzuszek. Jak wygląda?

Pierwsza ciąża gwiazdy

Joanna dosyć późno zdecydowała się na zajście w ciążę, bo dopiero w wieku 40 lat. Piękna modelka przez wiele lat wolała robić karierę fotomodelki i ani myślała o zakładaniu rodziny. Aż do momentu, w którym poznała swojego obecnego męża Douglasa Nunesa, którego poślubiła w sierpniu ubiegłego roku w Krakowie.

Poród

Niespełna 3 tygodnie temu Joanna Krupa została po raz pierwszy mamą. Gwiazda urodziła w Los Angeles zdrową i śliczną córeczkę, która otrzymała imiona Asha-Leigh Presley.

Pokazała brzuszek

Wszyscy fani Asi zastanawiają się, jak obecnie wygląda brzuszek gwiazdy – czy jest jeszcze spory czy może jest już zupełnie płaski. Sprawa jest już jasna. Krupa postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i pokazała na swoim Instastory zdjęcie ukazujące jej pociążowe kształty.

Delikatne krągłości

Jak się okazuje, brzuszek Joanny nie jest jeszcze zupełnie płaski. Wręcz przeciwnie – wciąż jest nieco zaokrąglony a to z powodu obkurczającej się macicy.

Brawa dla Asi, że nie wstydzi się pokazać, jak wygląda teraz jej ciało. Gwiazda ma jeszcze czas na dojście do swojej dawnej formy!

Jak wam się podoba obecne ciało Joasi?

Czytaj też: Joanna Krupa ZROBIŁA TO już 2 TYGODNIE po porodzie! Zobacz, jak wyglądała!

pokazała
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze