Wydała krocie, by SIĘ OSZPECIĆ! Ma NAJWIĘKSZE USTA I PIERSI na świecie

Andrea Ivanova wygląda jak żywa lalka Barbie. Jednak nie zawsze tak było. Kiedyś była to zwyczajna naturalna dziewczyna. Liczne operacje plastyczne dały efekt sztuczności.

Dziewczyna ma 22 lata i wydaje się, że jest uzależniona od wstrzykiwania sobie kwasu hialuronowego w usta. Kobieta zrobiła aż kilkadziesiąt zastrzyków. Efektami chwali się w mediach społecznościowych.

Zobacz: 70-latka ma CIAŁO I TWARZ DWUDZIESTKI! Wyłożyła karty na stół

Andrea Ivanova chociaż jest przeświadczona, że jest właścicielką największych ust na świecie, nie zamierza przestawać wstrzykiwać sobie kwas w wargi. Jest z nich dumna, ale jeszcze trochę brakuje im do idealnego kształtu i rozmiaru, tak uważa. Jej marzeniem i planem jest wyglądać jak żywa lalka Barbie. Pierwszy zabieg z zakresu chirurgii plastycznej przeszła w 2018 roku.

Szokujący jest fakt, że nowy wizerunek kobiety podoba się internautom. Jej zdjęcia są licznie lajkowane i komentowane. Ludzie chwalą to, jak wygląda 22-latka. Andrea zauważyła, że w jej kraju, a pochodzi z Bułgarii, duże usta są modne.

Do tej pory Andrea Ivanova prawdopodobnie wydała na operacje i zabiegi około 135 tysięcy funtów, to jest około 700 tysięcy złotych.

Andrea Ivanova
IG

Kobieta nie poprzestała na zmianach w obrębie twarzy. Powiększała także biust. Zmiany te odbijają się nie tylko na jej wyglądzie, ale i na zdrowiu. Jej kręgosłup z powodu wielkiego biustu jest obciążony, ma problemy z oddychaniem ze względu na za duże wargi.

Zobacz: Już tak NIE WYGLĄDA! Spaliła się NA WĘGIEL, biorą ją za MURZYNKĘ

Źródło: rmfmaxxx, Instagram
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze