Katy Perry URODZIŁA! Znamy płeć i imię dziecka!

Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami! Amerykańska piosenkarka urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę. Jakie imię otrzymała dziewczynka?

Pierwsza ciąża Katy

Na początku marca Katy Perry poinformowała, że ona i Orlando Bloom spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Piosenkarka zrobiła to w bardzo oryginalny sposób – pokazując w teledysku do piosenki „Never Worn White” swój ciążowy brzuszek.

urodziła
IG

Urodziła córeczkę

Katy jest już po porodzie. Zarówno piosenkarka, jak i jej nowo narodzona córeczka czują się dobrze. Jakie imię otrzymała dziewczynka?

„Witaj na świecie, Daisy Dove Bloom. Jesteśmy pełni miłości i zachwyceni bezpiecznym przybyciem na świat naszej córki. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy szczęściarzami, ponieważ nie każdy ma tak dobre doświadczenia, jak my. Na świecie nadal brakuje pracowników ochrony zdrowia. Co jedenaście sekund umiera kolejna ciężarna bądź jej dziecko. (…) Jako ambasadorzy UNICEF-u wiemy, że organizacja dokłada wszelkich starań, aby każda matka miała dostęp do wysokiej jakości usług medycznych. Wspierając ich, wspieracie bezpieczny start w lepsze życie wielu kobiet” – napisano w oświadczeniu opublikowanym na profilu organizacji UNICEF, do którego dołączono czarno-białe zdjęcie rączki dziecka.

Czytaj też: Ciążowe zachcianki Katy Perry! WSZĘDZIE ze sobą nosi…

To drugie dziecko Orlando

Dla Orlando Blooma jest to drugie dziecko. Znany brytyjski aktor w 2011 roku powitał na świecie syna Flynna Christophera, który jest owocem jego związku z australijską supermodelką Mirandą Kerr.

Świeżo upieczonym rodzicom składamy najszczersze gratulacje!

Źródło: Pudelek, UNICEF

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze