Konflikt na linii Gessler-Adamczyk? Restauratorka ma ZAKAZ wstępu do jego…

Być może nie każdy to wie, ale Magda Gessler i Piotr Adamczyk byli kiedyś parą. Jak dziś wyglądają ich relacje? Okazuje się, że są one wyjątkowo napięte…

Mieli romans

Zupełnie niedawno wyszło na jaw, że Magda Gessler i Piotr Adamczyk mieli przelotny romans. Para bardzo jednak ukrywała to przed światem. Dlaczego?

Zdaniem słynnej restauratorki, aktor wstydził się tego, że jest z gwiazdą…

Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja” – powiedziała restauratorka w show Łukasza Jakóbiaka.

Ma trudny charakter

Magda stwierdziła w wywiadzie, że Piotr jest osobą o wyjątkowo trudnym charakterze.

„On jest tak delikatną osobą, że nie wolno burzyć jego spokoju. Coś po tym filmie o papieżu w nim zostało, w środku. Nie ma poczucia humoru” – powiedziała szczerze gwiazda „Kuchennych rewolucji”.

Tabloid na „Na Żywo” odkrył kilka ciekawych informacji na temat związku słynnej pary. Okazuje się, że…

„Magda, oficjalnie żona Piotra Gesslera, zauroczyła się wrażliwym artystą. Młody aktor miał za sobą kilka ciekawych ról i był mocnym kandydatem do roli Chopina. Mistrzyni kulinarna, choć nie błyszczała jeszcze w telewizji, była kobietą sukcesu, właścicielką wielu restauracji. Z ukochanym najlepiej czuła się za granicą, gdzie nikt nie mógł ich podpatrzeć ani donieść jej mężowi o tym romansie” – donosiło „Na Żywo”.

Gessler
IG

Nie był jeszcze znany i bogaty

Kiedy Magda i Piotr byli parą, aktor nie był jeszcze taki znany i zamożny, jak dziś.

Ona płaciła za najlepsze hotele, ekskluzywne kurorty, kupowała też ubrania od najdroższych projektantów. Jeśli chodzi o najbliższych, nigdy nie była oszczędna” – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia Gessler.

Romans Magdy i Piotra trwał zaledwie kilka miesięcy. To znajomość ze słynną restauratorką miała popchnąć aktora do zainwestowania w biznes restauracyjny. Wspólnie z byłym narzeczonym Magdy – Mariuszem Diakowskim – Adamczyk otworzył lokal o nazwie Stary Dom. Nie zaprosił jednak Magdy na otwarcie swojego biznesu.

Zakaz wstępu do restauracji!

Gessler świętowała niedawno dziesięciolecie „Kuchennych rewolucji”. W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że jej relacje z aktorem do dziś pozostają napięte… Gwiazda ma nawet zakaz wstępu do jego restauracji!

Mam zabronione. Nie wpuszczają mnie tam. Na otwarciu byłam na czarnej liście. Uważam, że istnieje coś takiego jak fair play, czego panowie nie znają” – powiedziała zażenowana Magda.

Jak myślicie, o co tak naprawdę mogło między nimi pójść?

Czytaj też: Magda Gessler KRYTYKUJE Polaków! „Jak są PIJANI to…”

Gessler
IG

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze