Ma najdłuższe nogi na świecie i cały czas rośnie! Największą trudność sprawia jej…

16-latka pobiła dotychczasowy rekord  i obecnie ma najdłuższe nogi na świecie. Jak sama przyznaje nie jest łatwo żyć kiedy ma się tyle wzrostu.

Najprostsze czynności sprawiają trudność, a do tego dochodzi presja rówieśników i społeczeństwa. Maci Currin ma  zaledwie 16 lat, a jej nogi osiągnęły długość 134,62 cm. Już jako 9-letnia dziewczynka mierzyła 170 cm wzrostu. Od tamtej chwili nieprzerwalnie rośnie.

 

Sama Maci przyznaje, że chwile, kiedy przebywa ze swoimi rówieśnikami wprawiają ją często w zakłopotanie. Przechodnie często wyjmują telefony i robią dziewczynie zdjęcia z ukrycia.

 

„Przyznam, że to jest dość niezręczne i nie podoba mi się to, gdy ktoś totalnie z ukrycia robi mi zdjęcia i wytyka palcami. Czuję się wtedy jak zwierzę w cyrku, ale wiem, że nie mam na to wpływu”-wyznaje dziewczyna.

 

Znalezienie odpowiednich ubrań, uderzanie się głową w próg drzwi, wsiadanie do samochodu to zwykłe czynności, które dla nastolatki stanowią już problem w codziennym funkcjonowaniu. Mimo to dziewczyna coraz bardziej stara się akceptować swoje ciało i nie użalać się nad tym, że jest przesadnie wysoka.

Maci mierzy obecnie 206 cm wzrostu, niestety lekarze zapewniają, że dziewczyna jeszcze trochę urośnie.

https://www.instagram.com/p/B14RIngngBT/?igshid=jz2fproymsb4

 

ZOBACZ TEŻ:Skutecznie obniżają POZIOM CUKRU we KRWI. Jeden z nich jedz CODZIENNIE NA CZCZO!

 

Źródło:popularne

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze

Komentarze