MATKA miała 3 PROMILE ALKOHOLU! Opiekowała się NIEMOWLAKIEM! W domu nie było ogrzewania!

Policjanci z Kłodzka zostali wezwani do pijanej kobiety. Na miejscu okazało się, że w mieszkaniu jest też niemowlę. Lokal nie był ogrzewany. W łóżku były znicze i butelki po piwie.

Pijana z dzieckiem

Matka niemowlęcia była pijana. Dziecko trafi do placówki opiekuńczej, a nietrzeźwej matce może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Gdy policjanci przyjechali do jednego z mieszkań w Kłodzku, nie mogli uwierzyć własnym oczom. W łóżku leżała pijana kobieta z niemowlakiem. Obok niej były poustawiane wkłady od zniczy. Leżały tez puste butelki po piwie. Funkcjonariusze nie byli w stanie nawiązać kontaktu z matką 9-miesięcznego niemowlęcia, ponieważ kobieta była bardzo pijana.

Bez ogrzewania

Okazało się, że w mieszkaniu nie ma ogrzewania i prądu, a lodówka świeciła pustkami. Pokój kobiety i niemowlęcia oświetlony był tylko zniczami i latarką. Matka miała 2,9 promila alkoholu w organizmie. Od tragedii było niemal o krok. Pijana matka została zatrzymana i trafiła do aresztu. Natomiast niemowlę znalazło się w placówce opiekuńczej. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny. To on zdecyduje czy matka będzie mogła dalej sprawować opiekę nad dzieckiem i na jakich warunkach. Kobieta usłyszała już zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi jaj kara 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Pexels

Komentarze

Komentarze