Miesięcznik „M JAK MAMA” organizuje CASTING na OKŁADKĘ! NAGRODA jest… powalająca!

Miesięcznik „M jak Mama” organizuje casting dla swoich czytelniczek. Panie będące w widocznej ciąży mogą zaistnieć jako modelki i znaleźć się na okładce magazynu. 

 

Aby wziąć udział w konkursie trzeba do dnia 12 listopada wypełnić formularz oraz przesłać „trzy aktualne zdjęcia: widocznej ciąży z brzuszkiem, całej sylwetki oraz twarzy z uśmiechem

 

Nagroda jest – naszym zdaniem – powalająca! Trzy zwyciężczynie znajdą się na okładce miesięcznika. Jak czytamy w Regulaminie:

 

„Nagrodą w konkursie dla trzech wybranych laureatek będzie profesjonalna sesja zdjęciowa przeprowadzona przez zespół M jak Mama oraz możliwość pojawienia się na okładce miesięcznika M jak Mama”

 

A co poza tym?

 

„Przyjazd laureatek na sesję zdjęciową odbędzie się na koszt własny. Organizator sesji zapewni odpowiednią stylizację podczas sesji zdjęciowej. (…)
Organizator konkursu zastrzega sobie prawo nieodpłatnego wykorzystania nadesłanych przez laureatów konkursu zdjęć oraz przeprowadzonych wywiadów na potrzeby konkursu.”

 

Zatem „szczęśliwa” zwyciężczyni za darmo sobie popozuje, dojedzie też na własny koszt. Jeśli jest z daleka to i nocleg sobie opłaci, a miesięcznik będzie jeszcze wykorzystywał jej wizerunek tu i tam.

 

Nam się jednak wydaje, że nawet jeśli w konkursie nie ma nagrody finansowej, to powinna być chociażby odpowiednia otoczka. Oczywistym wydaje się zwrot kosztów dojazdu, zapewnienie hotelu o wysokim standardzie czy wyżywienia na czas pobytu.

Tak aby ta przyszła mama poczuła, że sesja jest czymś wyjątkowym, a nie tylko szukaniem przez „M jak Mama” darmowych modelek…

 

 

(aw), źródło: mjakmama24.pl

Komentarze

Komentarze