Monika Mrozowska promuje CHUSTONOSZENIE. Internautki są zachwycone.

Monika Mrozowska na swoim Instagramie promuje chustonoszenie. Aktorka publikuje zdjęcia, na których widać, jak nosi swojego 6-miesięcznego synka w chuście. Internautki zdecydowanie popierają takie praktyki i zamieszczają pod postami pochlebne komentarze.

Monika Mrozowska chwali się na swoim Instagramie wyjazdem z dziećmi na wakacje do Hiszpanii. Bez wątpienia aktorka jest z siebie dumna, ponieważ sama z dwójką małych dzieci wybrała się w podróż.  Jak widać na zdjęciach, celebrytka nosi swojego 6- miesięcznego syna, Lucka, w chuście. Z postów na Instagramie wynika, że wybrała się w podróż samolotem do Hiszpanii aby odwiedzić tam swoją przyjaciółkę, a oprócz półroczniaka, na wakacje zabrała ze sobą również swojego 7-letniego syna, Józka.

 

Internautki są zachwycone

Internautki zachwycają się widokiem znanej mamy, która nosi dziecko w chuście, niewątpliwie budując w ten sposób więź z dzieckiem.

 

„Jak cudnie, że chusta 😍😍😍”pisze jedna z internautek

„Chusta potrafi czynić cuda ❤️” komentuje kolejna internautka

 

Monika Mrozowska jest mamą czwórki dzieci i chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w Internecie, z pewnością dając inspirację wielu młodym mamom.

 

Źródło: www.instagram.com/monikakingamrozowska/

 

A jakie są zalety chustonoszenia?

Chusta jest nie tylko narzędziem, które pomaga w noszeniu dziecka, ale przede wszystkim wspomaga budowanie relacji i wyjątkowej więzi między rodzicem a dzieckiem. Poza tym, chusta zapewnia nam komfort podczas wykonywania codziennych czynności, ponieważ dziecko jest cały czas przy nas.

Specjaliści wymieniają, jakie są zalety noszenia dziecka w chuście:

  • Chustonoszenie zaspokaja potrzebę bliskości dziecka.
  • Wpływa na rozwój i samodzielność malucha.
  • Noszenie w chuście zmniejsza płaczliwość dziecka.
  • Wspiera aktywne rodzicielstwo (chusta świetnie się sprawdza podczas wycieczek, wyjazdów, czy spotkań ze znajomymi).
  • Chusta „uwalnia ręce” rodziców, dzięki czemu rodzic może wykonywać codzienne czynności, podczas gdy dziecko jest blisko niego.
  • Noszenie dziecka w chuście odciąża kręgosłup, w porównaniu do tradycyjnego noszenia dziecka na rękach.

No i na koniec… Noszenie w chuście jest modne! 🙂

 

Źródło: www.instagram.com/monikakingamrozowska/,   www.dziecisawazne.pl/

 

 

 

Komentarze

Komentarze