Monika Richardson JUŻ BEZ NAZWISKA MĘŻA! Pozbyła się go na zawsze!

Monika Richardson nie nosi już nazwiska swojego męża- Zbyszka Zamachowskiego. Dziennikarka od dawna zapowiadała, że pozbędzie się nazwiska aktorka. I to zrobiła!

Kryzys i rozstanie

Na początku tego roku pojawiły się doniesienia o małżeńskim kryzysie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Doniesienia okazały się prawdziwe, bo aktor wyprowadził się z mieszkania żony. Zamachowska przeżywała rozstanie, ale szybko postanowiła się uporać z tą sytuacją. Dziennikarka zapowiedziała, że nie będzie już używać nazwiska swojego męża. I jak powiedziała, tak zrobiła. Teraz przyszedł czas na formalne posunięcia.

Facebook/Monika Richardson

Powrót do dawnego nazwiska

Dziennikarka postanowiła do sprawy podejść poważnie i nie używać już nazwiska Zamachowska. Poczyniła ku temu urzędowe kroki. W rozmowie z Faktem powiedziała:

Zrezygnowałam definitywnie z nazwiska Zamachowska. W papierach mam już Richardson. Ale zmiana ta nie była wcale taka prosta. Musiałam udać się do urzędu i na piśmie wyjaśnić, dlaczego chcę zmienić nazwisko.

Dziennikarka dalej tłumaczyła:

Napisałam, więc, że to nazwisko mojego męża, który teraz już niestety nie kojarzy mi się najlepiej i chcę rozpocząć nowe życie. A nazwisko Richardson kojarzy mi się bardzo dobrze. Pod tym nazwiskiem prowadziłam program ” Europa da się lubić”, który przyniósł mi wielką popularność.

Wdzięczna urzędnikowi

Monika Richardson obawiała się czy jej prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona. Na łamach Faktu  wyjaśniała:

Na odpowiedź czekałam tydzień(…) Ale udało się. Jestem bardzo wdzięczna urzędnikowi USC. Już zdążyłam wymienić dowód i prawo jazdy. W dokumentach znów nazywam się Monika Richardson.

Znana dziennikarka z domu nazywa się Pietkiewicz. Jednak nazwisko Richardson jest nazwiskiem jej pierwszego męża- Willa Richardsona. Dziennikarka rozwiodła się z nim w 2000 roku. Gdy doszło do rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim, Will zaproponował wsparcie i powiedział, że nie ma nic przeciwko, by Monika wróciła do jego nazwiska.

Nowe życie

Monika Richardson jest gotowa na nowy rozdział w życiu. Na warszawskiej Ochocie otworzyła szkołę językową „La Manche”. Od pewnego czasu dziennikarka spotyka się też z Konradem Wojterkowskim.

Facebook/Monika Richardson

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Facebook/ Monika Richardson

Instagram/ Monika Richardson

Komentarze

Komentarze