Monika Richardson z ukochanym na wakacjach! Ładnie razem wyglądają? ZOBACZ!

Monika Richardson chyba już na dobre zapomniała o Zbigniewie Zamachowskim. Teraz cieszy się wspólnymi chwilami z nowym ukochanym, Konradem Wojterkowskim. Dziennikarka pokazała wspólne zdjęcie z wakacji w Hiszpanii.

Bolesne rozstanie

Kilka miesięcy temu Monika Richardson rozstała się ze swoim mężem, Zbigniewem Zamachowskim. Para wcześniej przeżywała kryzys. Aktor zmagał się z brakiem pracy. Relacje między małżonkami coraz bardziej pogarszały się. W końcu Zamachowski wyprowadził się z mieszkania żony na warszawskim Żoliborzu. Związał się z aktorką Gabrielą Muskałą. Monika Richardson bardzo boleśnie przeżyła rozpad związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Para wciąż oficjalnie pozostaje małżeństwem.

Nowa miłość

Ostatnio pojawiły się informacje, że dziennikarka buduje nowy związek z warszawskim biznesmenem, Konradem Wojterkowskim. Nowy partner Richardson wzbudza kontrowersje, bo otwarcie mówi, że ma 100 milionów długów. O swoich zobowiązaniach powiedział dziennikarce podczas wywiadu, który Monika Richardson z nim przeprowadzała. Para tak właśnie się poznała. Wygląda na to, że informacje o gigantycznym długu nie wystraszyły Moniki Richardson. Para wspólnie wyjechała na wakacje.

Facebook/Konrad Wojterkowski

Gorąca Hiszpania

Monika Richardson w swoich mediach społecznościowych opublikowała pierwsze, wspólne zdjęcie z Konradem Wojterkowskim. Fotografia powstała na wakacjach w Hiszpanii. Pra na Półwysep Iberyjski zabrała dzieci. Monika wzięła ze sobą Zosię i Tomasza, a Konrad zabrał w podróż, syna Kolę. Richardson i Wojterkowski nie kryją się ze swoim uczuciem i śmiało chwalą się w sieci wspólnymi zdjęciami. Ładnie razem wyglądają?

Facebook/Monika Richardson

Źródło: Facebook/Monika Richardson

Zdjęcia: Facebook/Monika Richardson, Facebook/Konrad Wojterkowski

Komentarze

Komentarze