Nie żyje aktor „Klanu”! Miał tylko 46 lat…

Zmarł Grzegorz Czepułkowski. Aktor, którego mogliśmy oglądać m.in. w serialu „Barwy Szczęścia” oraz „Klan”…

Kim był Grzegorz Czepułkowski?

Grzegorz Czepułkowski urodził się 14 kwietnia 1973 roku we Wrocławiu. Znany jest z ról w takich serialach, jak „Barwy Szczęścia” oraz „Klan”. Wystąpił też w filmach takich jak: „Billboard”, „Lejdis” oraz „Bad Boy”.

O śmierci 46-letniego aktora poinformowała za pomocą mediów społecznościowych jego rodzina.

„Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została, bądź przy Nich blisko…Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020R odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy” – napisano w sieci.

Czytaj też: Nie żyje gwiazda „Na Wspólnej”. Miała tylko…

nie żyje
IG

Poza byciem aktorem, Czepułkowski był też redaktorem portalu Realnews. Przez wiele lat przeprowadzał wywiady z największymi gwiazdami kina i estrady.

„Z żalem dzielimy się informacją, że w piątkowy wieczór, 27 marca zmarł nasz redaktor i współwłaściciel marki Realnews.pl Grzegorz Czepułkowski” – napisali koledzy i koleżanki Grzegorza pod specjalnie zrobionym ku jego czci filmikiem.

Czepułkowski był też autorem bloga modowego.

„Jestem zwykłym facetem który lubi niezwykłe, niebanalne, nieoczywiste rzeczy i miejsca. Kocham podróżować poznawać nowe miejsca, ludzi ich kulturę i zwyczaje, od zawsze interesuję się historią. Lubię dobre kino, dobrą muzykę przy szklance dobrej whisky” – tak pisał o sobie na blogu mrmature.pl.

Póki co, nie znamy przyczyny śmierci aktora.

Czytaj też: Nie żyje aktorka z popularnego serialu TVN. Zmarła…

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Fakt

Komentarze

Komentarze