SMUTNE informacje o Janie Nowickim… Czy to już KONIEC?

Jan Nowicki jest prawdziwą ikoną polskiego aktorstwa. Niestety, mamy smutną informację dla wszystkich wielbicieli wybitnego aktora. To cios prosto w serce, ponieważ…

To koniec!

Jan Nowicki ma już 80 lat. Zagrał jak dotąd w ponad 200 filmach i kreacjach teatralnych. Niestety, legendarny aktor postanowił zakończyć swoją przygodę z tym fachem. Wszystko wskazuje na to, że już nigdy nie zobaczymy go ani na małym, ani na wielkim ekranie.

koniec
Instagram

Kończy karierę aktorską!

Nowicki wypowiedział niedawno słowa, które bardzo przejęły jego fanów…

„Ja już się skończyłem. Z pytaniami odnośnie grania proszę dzwonić do innych. Mnie to już nie interesuje” – powiedział aktor „Super Expressowi”.

Czytaj też: Księżna Meghan i książę Harry podjęli SZOKUJĄCĄ decyzję! To KONIEC…

Co teraz będzie robić?

Nowicki przyznał, że teraz chciałby w spokoju poświęcić się zupełnie innej pasji, a mianowicie pisaniu. Nic dziwnego, że kultowy aktor chciałby już mieć trochę spokoju, w końcu jego kariera aktorska trwała ponad 50 lat! Na szczęście, pisanie nie wymaga od niego uczenia się na pamięć roli i wyczerpującej pracy na planie.

„Jan mówi, że zmienił zawód aktora na pisarza. Nie chce grać” – wyznaje tabloidowi jego żona i menedżerka, Anna Kondratowicz.

koniec
Instagram

Mimo iż decyzja Nowickiego to ogromny cios dla jego fanów, zawsze można wrócić do filmów z udziałem gwiazdora i obejrzeć je na nowo.

Panu Janowi życzymy zaś dużo zdrowia i spokoju. Kto wie, może już wkrótce będziemy mieli okazję przeczytać napisaną przez niego książkę?

Czytaj też: CHOROBA niszczy Tomasza Lisa! Przekazano straszne informacje!

koniec
Instagram

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze