Nikt nie dawał tej parze szans! Jest od niej MŁODSZY aż o…

Małżeństwa z dużą różnicą wieku dziwią już niewielu z nas. Zwłaszcza te, w których to mężczyzna jest od kobiety o wiele lat starszy. Tej parze nikt nie dawał żadnych szans, tymczasem są razem już od…

Poślubił kobietę starszą o 34 lata!

Kiedy pewien 17-letni chłopak zakochał się w kobiecie w wieku 51 lat, nikt nie dawał im najmniejszych szans. Wszyscy się dziwili, że nastolatek pokochał kobietę, która mogłaby być jego babcią i mówili mu, żeby poszukał kogoś w zbliżonym do siebie wieku. Tymczasem, ich miłość okazała się silniejsza i para wzięła nawet ślub! Jak dziś wyglądają? Czy wciąż są razem?

Czytaj też: Najgłośniejsze śluby 2019 roku! Czyj zaskoczył was najbardziej?

młodszy
Lelum

Są 18 lat po ślubie!

Linda i Jay są już 18 lat po ślubie i wciąż są parą! Poznali się podczas nauki jazdy, podczas której Linda była instruktorką. Długie godziny kursu sprzyjały bliższemu poznaniu. Właśnie tak narodziło się między nimi uczucie, które trwa do dziś.

Pierwszy pocałunek

Podczas nauki jazdy w radio leciała pewna piosenka, która pchnęła ich do namiętnego pocałunku. Dalej wszystko potoczyło się już samo i zostali parą, a wkrótce później wzięli ślub!

młodszy
Lelum

Szokująca różnica wieku

Różnica wieku między Jayem i Lindą bardzo się nie spodobała jej dzieciom. Chłopak miał tyle lat, co jej syn, czyli 18. Linda wychowywała także 13-letnią córkę. Z kolei rodzice Jaya są o 10 lat młodsi od jego żony. Mimo to, wszyscy w końcu zaakceptowali fakt, że są parą i zaczęli kibicować ich związkowi.

Wciąż są razem i się kochają…

Linda ma obecnie 69 lat, a jej mąż 36. Para obchodziła niedawno 18 rocznicę ślubu. Czy wciąż się kochają? Oboje przyznają, że mimo upływu lat, nadal żywią do siebie gorące uczucia.

Zobaczcie, jak obecnie wyglądają!

Czytaj też: Ewa Gawryluk BIERZE ŚLUB? Aktorka pokazała się w…

młodszy
Lelum
młodszy
Lelum

Źródło: Lelum

Zdjęcia: Lelum

Komentarze

Komentarze