Od lat miała problemy z płodnością. Podczas kwarantanny poczęła z mężem TROJACZKI!

Czy istnieją jakieś pozytywne skutki kwarantanny? Okazuje się, że tak! Poznajcie historię pewnej mieszkanki Wielkiej Brytanii, która…

Od lat miała problemy z płodnością

Mieszkanka angielskiego miasta Ipswich w hrabstwie Suffolk od lat miała problemy z płodnością. Po ogłoszeniu kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa, w życiu kobiety wydarzył się prawdziwy cud.

„Zaszła w ciążę z trojaczkami” – donosi Daily Mail.

Marzyła, by zostać mamą

29-letnia Shannon Steele od dawna marzyła o zostaniu matką, ale kiedy miała 15 lat, zdiagnozowano u niej zespół policystycznych jajników, który często powoduje bezpłodność. Kobieta i jej 35-letni mąż Matthew przez długi czas starali się o dziecko, a nawet rozważali pomysł zapłodnienia in vitro. Steele była załamana, gdy za każdym razem test ciążowy pokazywał wynik ujemny.

Czytaj też: ZNAMY PŁEĆ trzeciego dziecka Michała Żebrowskiego! Ola urodzi…

trojaczki
DM

Dowiedziała się, że jest w ciąży z…

W marcu podczas reżimu ścisłej izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa, kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży. Steele i jej mąż byli zachwyceni i zarazem zszokowani, gdy lekarz poinformował ich, że będą mieli trojaczki. Kobieta żałuje jedynie, że zaszła w ciążę podczas pandemii, ponieważ nie może regularnie widywać się z rodziną i przyjaciółmi.

„To niezwykłe, co się stało. Marzyliśmy o jednym dziecku, a będziemy mieć trojaczki! To naprawdę niesamowite!” – powiedziała uradowana przyszła mama.

Cud? Można tak to nazwać!

trojaczki
DM

Źródło: Daily Mail

Zdjęcia: Daily Mail

Komentarze

Komentarze