Oliwia Bieniuk o ZMARŁEJ mamie: „Codziennie o niej myślę i…”

Już niedługo minie 5 lat od śmierci Anny Przybylskiej. Utalentowana polska aktorka zmarła 5 października po długiej walce z rakiem trzustki. Gwiazda osierociła trójkę dzieci – dwóch synów – Jana i Szymona i córkę – Oliwię. W sieci ukazał się właśnie wywiad z najstarszą z pociech Anny. Co w nim powiedziała?

Wywiad z Oliwią

W najnowszym wydaniu „Vivy” ukazał się wywiad z Oliwią Bieniuk. Nastolatka od jakiegoś czasu próbuje swoich sił jako modelka i ma zapędy do bycia aktorką. Oliwia zastanawia się w wywiadzie, czy Ania byłaby dumna z tego, że postanowiła pójść w jej ślady.

„Nie wiem, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?” – powiedziała Bieniuk.

Bieniuk
IG

Codziennie o niej myśli

Oliwia wspomniała w wywiadzie swoją zmarłą mamę i przyznała, że myśli o niej każdego dnia.

„Choć wierzę w Boga, nie mam takiego przeświadczenia, że można rozmawiać z tymi, którzy już odeszli. Codziennie jednak o niej myślę. I o tym, czy pochwaliłaby moje decyzje. Teraz bardzo potrzebne mi będzie wsparcie, bo przecież zaczęłam klasę maturalną, a potem będę się starała dostać do szkół aktorskich w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Wrocławiu. Wiem, że egzaminy są ciężkie i że jest dużo chętnych. Ale najważniejsze to myśleć pozytywnie. Teraz już rozumiem, co to znaczy, bo jestem dojrzalsza niż na przykład pięć lat temu. Dużo zrozumiałam. I czuję o wiele większą odpowiedzialność za to, co robię” – mówi.

Czytaj też: Córka Anny Przybylskiej MA CHŁOPAKA? „Mamy się ku sobie”!

Bieniuk
IG

Źródło: Viva

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze