Otylia Jędrzejczak jest w ciąży? JEJ WPIS NA INSTAGRAMIE ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH FANÓW

Otylia Jędrzejczak to najpopularniejsza polska pływaczka specjalizująca się w stylu motylkowym i dowolnym, która dwukrotnie zdobyła tytuł mistrzyni świata. Oprócz tego, sportsmenka pięciokrotnie zdobyła tytuł mistrzyni Europy na długim basenie i, aż trzy razy pobiła rekord świata. Kilkukrotnie zdobywała tytuł najlepszego sportowca w Polsce. Prywatnie związana jest z byłym koszykarzem Pawełem Przybyłą, z którym ma 2-letnią córeczkę. Wiele wskazuje na to, że ich rodzina niebawem się powiększy.

Otylia Jędrzejczak postanowiła opublikować za pośrednictwem mediów społecznościowych bardzo prywatny wpis dotyczący jej rodziny. Pływaczka przyznała, że dzięki dziecku jej życie nabrało kolorów, a ona z każdym stara się być jeszcze lepszą mamą. Dodała również, że niebawem na świecie pojawi się jej kolejne dziecko!

Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie, jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej. Czasem zadaję sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej – czy można tę miłość podzielić? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce – napisała na swoim profilu na Instagramie Otylia.

Otylia Jędrzejczak, Otylia Jędrzejczak w ciąży

Serdecznie gratulujemy i życzymy pomyślnego rozwiązania! Cieszymy się, że do małej Marcelinki już niebawem dołączy mały brat lub siostrzyczka 🙂

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia: Instagram

Zobacz też: CHAMSTWO I BRAK KULTURY! Czy tak powinny zachowywać SIĘ NASZE DZIECI? Zobacz szokujące nagranie!

Komentarze

Komentarze