PÓŁNAGA Sandra Kubicka tańczy na KWARANTANNIE! Tak spędza wolny czas?

Mimo iż koronawirus pozbawił Sandrę Kubicką pracy, modelka bynajmniej nie rozpacza. Jak spędza kwarantannę? W jakim jest humorze?

Pandemia koronawirusa

Z uwagi na globalną pandemię koronawirusa, niemal we wszystkich krajach świata odbywa się właśnie kwarantanna. Chociaż początkowo wiele osób cieszyło się, że „w końcu sobie odpocznie”, z czasem siedzenie w czterech ścianach zaczęło się dawać niektórym we znaki. Jak znosi ten trudny czas Sandra Kubicka?

Czytaj też: Pandemia koronawirusa. Co będzie z tegoroczną MATURĄ?

KWARANTANNIE
IG

Gorący taniec

Mimo iż Sandrze przepadło przez koronawirusa wiele sesji i kampanii, modelka jest w bardzo dobrym, niemal szampańskim humorze. Celebrytka wstawiła właśnie na swojego Instagrama gorący filmik, na którym widzimy, jak półnaga wykonuje przed kamerą pełen zmysłowości taniec.

„Włosy lepsze niż kiedykolwiek. Skóra lepsza niż kiedykolwiek. Ciało lepsze niż kiedykolwiek. KWARANTANNA W rzeczywistości POMAGA… Zrozumiałam kilka rzeczy, a jedną z nich jest to, jak źle wpływa na mnie świat zewnętrzny. Bardzo często kierowałam się wygodą i zamawiałam jedzenie z restauracji, nie ćwiczyłam zbyt dużo, moja skóra i włosy były bardzo zniszczone… a teraz wszystko się zmieniło” – napisała Kubicka.

Czytaj też: ZŁE WIEŚCI na temat królowej Elżbiety II! Miała kontakt z…

KWARANTANNIE
IG

Zachwyceni fani

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy gratulowali modelce dobrego nastawienia i wysportowanego ciała.

„Sexy”.

„Sztos”.

Sandra tobie po prostu Miłość służy 👏🏼😘 super wyglądasz”.

„Jesteś idealna!”.

„Piękna figura” – pisali fani.

Też jesteście pod wrażeniem?

Czytaj też: SZOKUJĄCE słowa Janusza Korwin-Mikkego o koronawirusie! „Dzięki niemu…”

https://www.instagram.com/p/B-KYvBnDr7l/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

KWARANTANNIE
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze