POZBĄDZ SIĘ TOKSYN z organizmu! Prezentujemy skuteczny sposób

Nadmierny stres, problemy z krążeniem i przemianą materii bez wątpienia odbijają się na zdrowiu. Poprzez refleksologię pozbędziesz się toksyn, które zaburzają Twój metabolizm

Receptory na stopach i dłoniach odpowiadają za poszczególne partie ciała. Dzieje się tak, ponieważ w  ludzkiej stopie znajdują się zakończenia aż 7200 nerwów, które są połączone z mózgiem.

 

Refleksologia stóp jest silnie związana z detoksem. Pobudzony organizm do samooczyszczenia się wydala nagromadzone toksyny. Ponado odpowiednio masowane receptory przyczynią się do zniwelowania danego schorzenia. Przykładowo masaż stóp po ich wewnętrznej stronie na linii od pięty do dużego palca wpłynie na odczucia związane z kręgosłupem. Z kolei uciskając prawidłowo opuszki palców można zlikwidować bóle gowy i zatok.

 

ZOBACZ TEŻ:Zacznij spać NAGO. Nie uwierzysz CO SIĘ STANIE !

 

Oczywiści refleksologia przynosi najlepsze efekty, gdy korzystamy z usług doświadczonego refleksologia. Długość oraz częstotliwość zabiegów refleksologii jest zależna od indywidualnych potrzeb pacjenta. W wielu przypadkach wystarczająca okazuje się być refleksologia przeprowadzana raz w tygodniu.

 

Żródło:abczdrowie/ pixabay

Komentarze

Komentarze