Przebiegła PANNA MŁODA. Nie uwierzysz, do czego się posunęła PRZED ŚLUBEM…

Obywatelka Australii, przyszła panna młoda wpadła w obsesję przed swoim ślubem! Ciężko w to uwierzyć, ale kobieta podawała swoim druhnom specyfiki, które miały powodować u nich wzrost wagi. Wszystko po to, by nie wyglądały w dniu uroczystości lepiej od niej!

Penny zdecydowała się poprosić swoje siostry o to, by zostały jej druhnami i towarzyszyły jej w najważniejszym dniu życia. Kobiety oczywiście się zgodziły. To co wydarzyło się później, wielu osobom może wydawać się absurdalne i przerażające! Przyszła panna młoda zaczęła czuć się nieatrakcyjnie i miała obawy przed tym, że siostry będą przykuwały uwagę gości. Zdecydowała się więc przez kilka miesięcy podawać im koktajl białkowy, mówiąc, że to napój odchudzający! Jak się domyślacie, efekt okazał się odwrotny do zamierzonego, a waga dziewczyn wzrosła.

– Zaczęłam mieć obsesję na punkcie każdego najmniejszego szczegółu, a ślub to było jedyne, o czym mówiłam(…) Posunęłam się nawet do kupienia koktajlu odchudzającego i opróżnienia go, a zamiast tego napełniłam ją proszkiem proteinowym, który kupiłam w sklepie dla kulturystów – relacjonuje Penny.

Penny najwyraźniej nie ma żadnych wyrzutów sumienia, bo dzień ślubu wspomina jako najwspanialszy dzień swojego życia.

Zobacz też: OSZUSTKA udawała, że JEST ŚMIERTELNIE CHORA. Zorganizowała nawet ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY!

Źródło: dailymirror.co.uk

Źródło zdjęcia: pixabay.com

 

 

 

Komentarze

Komentarze