Rutkowscy świętowali pierwszą rocznicę ślubu w Grecji! Opublikowali obszerną relację, na której widać… (Wideo!)

Maja i Krzysztof Rutkowscy obchodzili niedawno pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji słynna detektywistyczna para postanowiła wybrać się na urlop do Grecji. Zobaczcie, jak się tam bawili!

Ślub Krzysztofa i Maji

Słynny detektyw Krzysztof Rutkowski poślubił swoją narzeczoną Maję Plich 17 sierpnia 2019 roku. Ich ślub był pełen przepychu i było o nim naprawdę głośno. Zarówno uroczystość, jak i wesele odbyły się w pałacu w Rozalinie. Rutkowski ujawnił w wywiadzie dla Radia Zet, że na weselu bawiło się 200 osób, a na organizację całej imprezy wydał prawie milion złotych. Podczas wesela Maja wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Zaprezentowała się w aż pięciu sukniach!  Krzysztof zaskoczył swoją żonę śpiewając jej jeden z największych hitów disco polo 2016 roku – piosenkę „Jesteś aniołem” Fishera. Warto dodać, że Rutkowski wystąpił w teledysku do tego utworu.

Rutkowski
IG

Pierwsza rocznica ślubu

Maja i Krzysztof Rutkowscy świętowali niedawno pierwszą rocznicę ślubu. Para postanowiła celebrować tę okazję w słonecznej Grecji. Na Instagramie Maji pojawiło się mnóstwo fotek i filmików z wyjazdu. Na serwisie YouTube opublikowali obszerną relację ze swojego wypadu. Jak się tam bawili?

Czytaj też: Jak wykryć zdradę męża? Maja Rutkowski podpowiada!

Rutkowski
IG

Wakacje w słonecznej Grecji

Mimo pandemii koronawirusa, słynna detektywistyczna para postanowiła wybrać się na urlop do Grecji. Towarzyszył im synek Krzysztof junior. Na opublikowanym w sieci materiale widzimy, jak szczęśliwa rodzina zażywa kąpieli w morzu, degustuje lokalne dania w restauracjach i zwiedza kontynent. Nie zabrakło też urywków ukazujących zabawę w wesołym miasteczku oraz z szaleństw w tradycyjnych greckich sklepach z pamiątkami.

Szczególną uwagę zwraca nowa fryzura Maji – gwiazda zafundowała sobie kolorowe warkoczyki.

„Jak szaleć to na kolorowo 🌈Jak człowiek stały w uczuciach to coś trzeba zmieniać w życiu 😉Gratis skóra twarzy naciagnieta maksymalnie i zmarszczek nie ma, ale coś czuję, że trochę pocierpię 🥴” – napisała o swoim nowym looku Maja.

Widać, że zabawa w Grecji była przednia! Zobaczcie!

https://www.instagram.com/p/CEG2Dj5BoUP/

 

Źródło: YouTube, Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze