Seweryn z „Rolnik szuka żony” POKAZAŁ ZDJĘCIE z nową dziewczyną! Ładna?

Mimo iż Seweryn nie znalazł miłości w programie „Rolnik szuka żony”, ma już dziewczynę! I właśnie opublikował w sieci jej zdjęcie!

Marlena? To już przeszłość!

Wszystkim wydawało się, że Seweryn i Marlena są wręcz sobie pisani. Od samego początku było widać, że wpadli sobie w oko i dziewczyna jest jego faworytką. Niestety, los chciał inaczej i pod koniec programu doszło między nimi do ostrej wymiany zdań, o której pisała cała Polska…

Przypomnijmy

W przedostatnim odcinku show widzowie byli świadkami bulwersującej sytuacji. Seweryn i Marlena zupełnie nie potrafili się ze sobą dogadać i na wizji zaczęli na siebie krzyczeć i obrzucać się wyzwiskami. Takiego zachowania nie widziano jeszcze w żadnej edycji programu „Rolnik szuka żony”!

Co mu zarzuciła Marlena?

22-latka zarzuciła rolnikowi, że zbyt często zaglądał do kieliszka i bawił się jej uczuciami. Seweryn także miał jej coś do zarzucenia i wypowiedział pod jej adresem naprawdę ostre słowa.

Rozwścieczona Marlena powiedziała: „Miałam dużo dupków w życiu, ale takiego ch**a jeszcze nie”.

Z kolei Seweryn odpowiedział jej, że on „też nie miał nigdy takiej k***y”.

Komentarz TVP

Nie musieliśmy długo czekać, aż do tych ostrych słów odniosą się producenci programu „Rolnik szuka żony”, którzy skomentowali całą sprawę w oświadczeniu, które zostało opublikowane na Facebooku.

„Kochani! Nie da się ukryć, że niedzielny odcinek wzbudził sporo emocji. Wiedzeni kronikarską uczciwością chcieliśmy jednak zaznaczyć, że w rozmowie z Marleną Seweryn, wbrew temu, co mogliście przeczytać, nie użył powszechnie znanego słowa na „k” – czytamy.

Finał show

W ostatnim, finałowym odcinku show rolnicy i ich kandydatki spotkali się ponownie. Była to świetna okazja do podsumowań i analizy ich obecnych związków. Marlena zdradziła, że ma już nowego mężczyznę, a nawet jest z nim w ciąży! Seweryn także pochwalił się nową ukochaną i zdradził, że ma na imię Magdalena. Dziewczyna wprowadziła już się do jego domu i pomaga mu przy gospodarstwie.

W wywiadzie dla programu „Pytanie na śniadanie” Seweryn opowiedział nieco więcej o swojej nowej partnerce.

„Program otworzył mnie na chęć poznawania nowych ludzi, na nowe znajomości z kobietami. Magdalena miała dużo spokoju w sobie, to dużo bardziej dojrzała kobieta, która urzekła mnie swoją osobowością” – stwierdził.

W sieci ukazało się zdjęcie Magdy. Jak wam się podoba?

Czytaj też: ZASKAKUJĄCE wieści na temat mamy Seweryna z programu „Rolnik szuka żony”. BRAŁA…

pokazał
Pnś

View this post on Instagram

Czyżby kłopoty w raju?

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Źródło: Pnś, Pomponik

Zdjęcia: Instagram, Pnś

Komentarze

Komentarze