Ślady TRUCIZNY w teście z APTEKI! 28-letnia kobieta w ciąży i jej dziecko nie żyją!

Do straszliwej tragedii doszło w momencie zakupienia przez kobietę w ciąży preparatu z apteki.

Kobieta chciała przeprowadzić rutynowy test na tolerancję cukru we krwi, jaki wykonuje milion kobiet. Produkt ten jest powszechnie dostępny w aptekach bez recepty.

 

Po wypiciu roztworu 28-letnia ciężarna natychmiast  trafiła do szpitala z objawami niewydolności wielonarządowej. Gdy pojawiło się przypuszczenie, ze przyszła matka może umrzeć, rozpoczęto cesarskie cięcie z nadzieją ocalenia niemowlaka. Niestety nie udało się uratować ani dziecka ani matki.

 

Zdarzenie miało miejsce w Kolonii  w zachodnich Niemczech. Prokuratura wszczęła już śledztwo, aby wyjaśnić skąd nieznana i trująca substancja znalazła się w powszechnie sprzedawanych produktach z apteki.

Dotychczas nie ustalono w jaki sposób trucizna dostała się do roztworu, czy została do niego dodana celowo, czy przez czyjąś nieostrożność.

 

ZOBACZ TEŻ:Ten rodzaj PRZEKĄSKI HAMUJE RAKA! Potwierdzają to liczne eksperymenty!

 

Preparat został zabezpieczony, a dalsze postępowanie będzie przeprowadzana na podstawie wyników sekcji zwłok zmarłej kobiety oraz jej dziecka. Śledczy nie poinformowali na razie o jaką dokładnie substancję chodzi. Władze ostrzegają obecnie, aby nie stosować środków zawierających glukozę, pochodzących z apteki „Heilig-Geist”.

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze

Komentarze