Sylwia Przybysz urodzi lada dzień ! Rodzice nie mogą doczekać się już córeczki

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą lubianych influencerów. Mimo młodego wieku zdecydowali się na założenie rodziny. Lada dzień na świat przyjdzie ich drugie dziecko.

Młodzi i zakochani

Sylwia i Jan mają już córeczkę Polę, która urodziła się w styczniu 2020 roku. Para szybko postarała się o drugą pociechę. Sylwia jest w 39 tygodniu ciąży. Lada moment ich rodzina powiększy się o drugą córeczkę. Zakochani już w pierwszej ciąży spotkali się ze słowami krytyki pod swoim adresem. Niektórzy zarzucali im, że są zbyt młodzi, żeby zakładać rodzinę. Jednak oni byli pewni swojego uczucia i marzyli o dziecku. Para mówiła, że mimo młodego wieku czują się na tyle dojrzale, by wziąć odpowiedzialność za siebie i rodzinę.

Druga córeczka w drodze

Sylwia i Jan od początku swojego związku zapewniali, że marzą o dużej rodzinie. Teraz oczekują na narodziny drugiej córeczki. 23-latka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych życiem prywatnym. Pokazuje czas oczekiwania na maluszka, przebieg ciąży a to jest wsparciem dla innych kobiet ciężarnych. Ostatnio Przybysz nagrała nawet filmik, w którym wyjaśniła co zabierze do szpitala. Z fanami podzieliła się też tym, o czym zapomniała podczas pierwszego porodu a co jest niezbędne na szpitalnej sali. Kobieta chce się jak najlepiej przygotować do narodzin drugiego malucha.

Blaski i cienie rodzicielstwa

Para influencerów nie tylko chętnie dzieli się radością z posiadania dzieci, ale pokazuje też gorsze momenty, które przeżyli na początku swojej przygody z rodzicielstwem. Sylwia i Jan wspominają jak byli nieporadni, nie wiedzieli jak zająć się maluszkiem, czy jak dobrać odpowiednie ubranka. Jednak poradzili sobie świetnie. Teraz czekają na drugą córkę.

źródło: plotek.pl

zdjęcie: Sylwia Przybysz/Facebook

Komentarze

Komentarze