SZOK! ZNANY CELEBRYTA POCHWALIŁ się PIKANTNYM ZDJĘCIEM z sypialni[+18]

Michał Baryza stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w produkcji TVN „Top Model”. Nie zrobił tak zawrotnej kariery jak inni uczestnicy: Karolina Pisarek, czy Jakob Kosel, ale zyskał mnóstwo obserwatorów na swoich profilach w social mediach.

Wielokrotnie powtarzał o tym, że uważa się on za osobę mocno wierzącą. W wakacje swoim obserwującym relacjonował udział w pielgrzymce na Jasną Górę.

Chyba mocno przejął się spadkiem statystyk, bo to co wstawił na swój profil wydało się obserwującym szokujące!

Michał postanowił podzielić się z fanami pikantną fotografią ze swojej sypialni! Na zdjęciu widać jego klatkę piersiową i brzuch. To co przykuwa szczególną uwagę to erotyczna poza kobiety, która leży na jego kroczu. Kobieta ma na sobie stringi i pończochy. Fani byli zszokowani. Nie samym zdjęciem, a tym, że jakiś czas temu Michał wrzucał zdjęcia z pielgrzymki.

Kontrowersyjne zdjęcie Baryza podpisał w następujący sposób: „Zasypiam bez Ciebie, ale w snach Cię odnajdę💋 Branoc my baby 😘 To pewna bajka, której końca jeszcze nie znam ;)”

„Sęk w tym, że prawdopodobnie zrobiłeś krzywdę swojej kobiecie.. jeśli teraz gdzieś zrobią Wam wspólne zdjęcie czy nawet Ty wstawisz bardziej normalne Wasze zdjęcie i ludzie poznają tożsamość ukochanej to będzie kojarzona i tak z tym zdjęciem .. i niestety dostanie łatkę laski pozującej z gołym tyłkiem”- napisała oburzona obserwująca.

Michał Baryza, znany celebryta, półnagie zdjęcie

Co sądzicie o wstawianiu takich zdjęć do Internetu?

Zobacz też: GWIAZDA ’50 TWARZY GREYA’ zdradziła PEWIEN SEKRET. Sprawdź JAKI!

Źródło: Instagram @michalbaryza

Źródło zdjęć: Instagram @michalbaryza

 

Komentarze

Komentarze