To światowy sukces Roksany Węgiel! Młodej wokalistce UDAŁO SIĘ…

To światowy sukces Roksany Węgiel! Młodej wokalistce udało się trafić na globalną playlistę przebojów Tidala – Rising. Dotychczas żadnej innej polskiej wokalistce nie udało się osiągnąć takiego wyniku.

Roksana Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005 roku w Jaśle. Telewidzom znana jest ze swojego udziału, a także zwycięstwa w muzycznym programie „The Voice Kids”. Podczas udziału w programie realizowanym przez TVP, nastolatka była podopieczną jurorki Edyty Górniak.

Pod koniec 2018 roku Roksana podbiła serca fanów na całym świecie i zwyciężyła Junior Eurowizję. Nastolatka w finale dostała aż 215 punktów, wyprzedzając tym samym innych uczestników. W finale Junior Eurowizji zaprezentowała utwór pt. „Anyone I Want To Be”. Od tamtego momentu jej kariera nabrała tempa.

Globalna lista utworów Tidal Rising składa się z utworów najbardziej obiecujących talentów muzycznych z całego świata. Najnowszy utwór Roksany pt. Lay Low uplasował się na liście Tidala na trzecim miejscu!!!

Producentem utworu Lay Low jest Australijczyk, Steve Manovski, który współpracował z takimi gwiazdami jak: Sigala, Ella Eyre, czy Hardwell.

Najnowszy utwór młodej wokalistki bardzo spodobał się fanom. Zaledwie tydzień od premiery Internauci odtworzyli teledysk promujący piosenkę bez mała 4 miliony razy!

A wam jak podoba się najnowszy utwór Roksany Węgiel? Poniżej znajdziecie teledysk obiecującej, polskiej wokalistki.

Źródło: Kultura Onet

Zobacz też: Ten facet CIĘ NIE SZANUJE! Zobacz, jak rozpoznać TOKSYCZNEGO PARTNERA

 

Komentarze

Komentarze